Oprava dveří po vloupání

Přišel k vám nevítaný host a výsledkem jeho snažení při vloupání jsou poničené dveře? Objednejte si naše služby v Praze. Náš pražský zámečník k vám přijede do několika minut!

Pražský zámečník si poradí s plastovými i vchodovými dveřmi

Při vloupání většinou často dojde k poničení plastových nebo dřevěných dveří. Dveře pak dále neplní svou bezpečnostní funkci a tak nastává otázka, co s poničenými dveřmi udělat. Než objednat nový kus, je jednodušší, zavolat kvalifikovaného řemeslníka. Jsme specialisté na opravy dveří a jejich komponentů po vloupání.

Náš pražský zámečník si poradí s těmito nejčastějšími problémy vchodových dveří, do kterých se pokusil vloupat zloděj:

  • vchodové dveře nejdou dovřít
  • vchodové dveře mají poničené panty
  • dveře nejdou dobře odemykat a zamykat
  • nefunguje elektrický otvírač přes domácí telefon
  • nefunguje mechanické samozavírání dveří
  • je poškozené obvodové těsnění
  • došlo k poškození nebo utržení dveřního prahu

Poradíme si se všemi vchodovými dveřmi

Naši profesionální zámečníci zajistí kompletní opravy i servis vchodových plastových i dřevěných dveří. Přitom nezáleží, od jaké firmy dveře vlastníte. Náš pražský zámečník přijede do několika minut od zavolání na požadované místo a odborně si poradí se všemi závadami od dveří všech výrobců.

Jak probíhá oprava vchodových dveří

Zaznamenali jste poškození vašich vchodových dveří a nevíte, na jakou firmu se obrátit? Objednejte si naše profesionální zámečníky. Jsme vlastníky speciálních pohotovostních vozů, díky kterým si náš pražský zámečník poradí s nejrůznějšími a nejčastějšími poruchami vchodových dveří.

V servisním voze máme nejčastěji používané náhradní díly, tudíž jsme připraveni kdykoli pomoci vyřešit váš problém přímo na místě. Po příjezdu na místo náš pražský zámečník zhodnotí situaci, druh a rozsah poškození plastových nebo dřevěných dveří, navrhne nejlepší řešení i celkovou kalkulaci.

Někdy však závada vyžaduje náročnější opravu nebo kompletní výměnu dveří. I v tomto případě vám ochotně naši zámečníci pomohou.

S čím si náš pražský zámečník poradí na místě:

  • s výměnou a montáží částí kování, vložek a těsnění plastových vchodových dveří
  • s odborným seřízením a promazáním celoobvodového kování plastových vchodových dveří
  • s výměnou a opravou žaluzií

Objednejte si opravu vchodových dveří ještě dnes

Naše zámečnická pohotovost pracuje nonstop v Praze a jejím blízkém okolí. Objednejte si našeho pražského zámečníka, který přijede až k vám domů a pomůže s opravou vašich rozbitých vchodových dveří. Objednejte si nás prostřednictvím telefonu a my vám pomůžeme vyřešit problém ve dne i v noci, včetně víkendů a svátků!