Půjčovna dodávek Brno: Dodávky Fénix

 

Stane se, že se člověk potřebuje stěhovat, potřebuje něco převézt, případně najednou klient požaduje nezvykle velké množství zboží. Nebo je v plánu velká rodinná dovolená, která však zahrnuje dlouhé cestování, větší počet lidí a – jak už to bývá – nadměrný počet zavazadel, jež se velmi rychle a snadno nakupí. A ne každý je vlastníkem dodávky, která by tenhle problém snadno a rychle vyřešila. Od toho je tu ovšem půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix. Nabízí perfektní profesionální servis, neomezené kilometry, kompletní pojištění vozidel, asistenční službu zdarma a možnost nulové spoluúčasti. S ohledem na více než dvanáct let zkušeností na trhu, které za sebou firma má, rozhodně stojí za to se podívat, co všechno pro pohodlí svých klientů nabízí.

 

Dodávky Fénix

Možnosti a výhody

 Na webu má Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix přehledný on-line rezervační systém. Ceny jsou sympaticky nízké a neskrývají se v jejich stínu žádné nečekané dodatečné poplatky; čísla na webové stránce společnosti jsou konečná. Poskytovaná podpora je zadarmo a non-stop a pojištění zařízeno v rámci celé Evropské unie. Vozový park firmy je dostatečně rozsáhlý, svoje ideální vozidlo si v něm najde a vybere úplně každý. V nabídce jsou k nalezení malé, střední i velké dodávky. Všechny za sebou mají důkladné kontroly a pečlivý servis, půjčovna poskytuje pouze spolehlivé a ověřené vozy. Zapůjčení lze domluvit kdykoli, zaměstnanci jsou k dispozici sedm dní v týdnu – a i o víkendu jsou neustále na telefonu. Přistavení dodávky je promptní, podle dohody, kdekoli v Brně zdarma, u jiných lokalit záleží na domluvě.

Široká paleta služeb

Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix poskytuje nejrůznější služby, výhody, bonusy a benefity. Například zdarma zapůjčení příslušenství potřebného k nakládání těžkých předmětů, tedy rudlíky, popruhy a další podobné vybavení. Dále není potřeba si dělat starosti s dálniční známkou, všechny dodávky jsou jí vybaveny, což zajišťuje pohodlnou a bezproblémovou jízdu po celé České republice. Vozidla jsou také vybavena GPS lokátorem, takže je snadné je kdekoli na parkovišti najít – a zároveň je tak zajištěna vyšší bezpečnost. Krom lokátoru je do vozů také instalována navigace zdarma s mapami celé Evropy, takže jízda je bez starostí a bez zbytečného bloudění.

Profesionální přístup

Firma Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix má mnoho spokojených zákazníků, komunikace je hladká, zaměstnanci jsou profesionální, ochotní, flexibilní a spolehliví. Všeobecně platí, že společnost má individuální přístup ke každému ze svých klientů. Obrátit se na Dodávky Fénix každému výrazně usnadní život, ulehčí organizaci s přesunem, přepravou či stěhováním, zároveň zbytečně nezatíží peněženku, protože ceny u Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix jsou velmi příznivé.  Rozhodně se vyplatí ulehčit si náročné plánování zapůjčením dodávky právě od nich.

Nejsnazší kontakty

Firmu Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix lze kontaktovat přímo na adrese: Ing. Michal Zemánek, Jana Babáka 2733/11, 612 00  Brno; nebo e-mailem: info@dodavkyfenix.cz; případně telefonicky na čísle: +420 792 766 944; či přes kontaktní formulář na webové stránce: https://www.pujcovnadodavekbrno.net/kontakt/