Specialisté na otevírání dveří

Stačí chvíli nedávat pozor, a můžete se ocitnout před zavřenými dveřmi bez možnosti se dostat do vlastního bytu či domu.
Přestože se do této situace může dostat každý z nás, dnes již není zas takový problém z ní opět vyváznout. Naše zámečnictví se mimo jiné specializuje na rychlé otevírání zabouchnutých dveří.
Z tohoto důvodu provozujeme nonstop linku, na kterou se můžete vždy obrátit, a my k vám vyšleme profesionálního zámečníka, který pro vás dveře otevře. Zde v tomto textu se podíváme na to, jak celá záležitost funguje, a zároveň si povíme, jak se zachovat, aby vás zabouchnuté dveře stály co nejméně peněz i energie.

Kdy můžete potřebovat otevírání dveří?

Existují v zásadě tři situace, kdy se vám bude hodit otevírání dveří. S každou z následujících příčin si naše zámečnictví dokáže poradit, a pokud se do takové situace dostanete, zavolejte na naši linku.

  • Nejčastější je samozřejmě situace, ve které jste z bytu či domu vyrazili pouze na moment, a klíče jste nechali uvnitř. Následně se vám dveře zavřely, a vy jste zůstali stát před nimi s prázdnýma rukama.
  • Další možná situace je ta, kdy jste dveře zamknuli úmyslně, ale o klíče jste přišli.
  • A poslední, na řešení nejnáročnější, možnost je ta, kdy se vám klíč zlomil v zámku v důsledku únavy materiálu či aplikování příliš velkého množství síly.

Ať už je to kterákoliv z výše zmíněných situací, pro otevírání dveří je zde naše zámečnictví. A nemusí se to týkat pouze dveří domovních, ale i například těch u trezoru.

Hlavní je v takovém případě nepanikařit a obrátit se na naší nonstop linku. Naši odborníci za vámi rychle dorazí a dveře bez poškození otevřou.

Kde všude operujeme?

Naši zámečníci se pohybují zejména v oblasti Prahy a blízkého okolí. Takže pokud potřebujete otevírání dveří a jste z metropole, můžete se na nás obrátit. Naše linka funguje nepřetržitě, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Jen tak vám zajistíme, že nás můžete o pomoc požádat opravdu kdykoliv. Dojezdový čas je po Praze zhruba 25 minut, pokud se nacházíte dále od hlavního města, může se protáhnout až na 45 minut.
Samotná jízda zabere nejdelší čas, zákrok trvá pouhých pár minut, maximálně půl hodiny, pokud se bavíme o závažnějším problému.

Co určitě nedělat v případě, že potřebujete otevírání dveří?

Zabouchnuté dveře jsou pro většinu lidí velmi stresová situace. Je ovšem třeba zachovat chladnou hlavu a nezkoušet dveře otevřít na vlastní pěst.
Velmi pravděpodobně to dopadne tak, že dveře neotevřete a ještě je můžete poškodit. Podívejme se na jeden nedávný případ z praxe, který tuto úvahu potvrzuje.

Otevírání dveří od bytu – Praha 3 Žižkov

V pozdních večerních hodinách si jeden zákazník zabouchne dveře od bytu. Jakmile to zjistí, od sousedů si půjčí šroubovák a pokusí se dveře otevřít s jeho pomocí. Po zhruba půl hodině marných pokusů volá na naši linku a objedná si zámečníka.
Pro toho není otevírání dveří žádný problém a během minut dveře zákazníkovi otevírá. Ten bohužel zjistí, že oprava jeho dveří, které pokusem o otevření poničil, bude třikrát dražší, než výjezd zámečníka.
Nabízíme vám rychle otevírání dveří právě proto, aby nedocházelo k takovýmto příběhům. Vložte vaše zabouchnuté dveře do rukou odborníka a vyhněte se tak zbytečným nákladům.

Jaké další služby poskytujeme?

Otevírání dveří není jediná služba, kterou si od nás můžete objednat. Pro naše zákazníky máme připravenou širokou paletu služeb, kterou mohou využít. Pojďme se teď podívat na některé z nich:

  • Bezpečnostní poradenství – pokud máte zájem navýšit ochranu vašeho domu či bytu, může to být mnohdy náročná záležitost. Proto našim klientům poskytujeme komplexní bezpečnostní poradenství, během kterého na míru vybereme systémy, které vzápětí objednáme a nainstalujeme.
  • Výměna zámkové vložky – jednou z cest, jak navýšit úroveň zabezpečení, je výměna zámkové vložky za novou, která patří do vyšší bezpečnostní třídy.
  • Výměna zámku – další cestou je výměna celého zámku, nejenom vložky v něm. I tuto službu naše zámečnictví poskytuje.
  • Výměna či instalace bezpečnostního kování – poslední komponent, který je nezbytný pro správně zabezpečené dveře. Bezpečnostní kování zabraňuje zlodějům jednoduše odmontovat váš zámek a dostat se dovnitř. Proto by mělo být v naprostém pořádku, jinak riskujete váš majetek i bezpečí.