Otevření zabouchnutých dveří

Může to potkat i Vás, stejně jako to již potkalo tisíce lidí před vámi. Ve spěchu, vlivem průvanu, zapomnětlivosti , či nedorozuměním se vám zabouchnou dveře od bytu a vy zůstanete bez klíčů stát na chodbě domu, nebo na vaší zahradě. Co teď , ptáte se sami sebe ? Dnes to již není neřešitelný problém, pomoc profesionálů našeho zámečnictví vám vaše zabouchnuté dveře otevře a to bez poškození. Dnes a denně takovéto situace řešíme a otevření zabouchnutých dveří pro nás není překážkou.

Rozhodně vám nedoporučujeme postupovat cestou „dveře si otevřu sám, nebo mi pomůže soused“. Takovéto zásahy totiž statisticky dopadají velmi tristně a spíše než k otevření zabouchnutých dveří dochází k jejich často zásadnímu poškození. Následná oprava takto poškozených dveří vás ve výsledku bude stát mnohem více, než by jste zaplatili za výjezd našeho technika, který zabouchnuté dveře otevře.

 

Pražský zámečník
Zabouchnuté dveře jsou pro nás hračkou.
Na otevření zabouchnutých dveří jsme tedy specialisté, jsme pro tuto činnost proškoleni a také samozřejmě vybaveni těmi nejmodernějšími přípravky. Uložte si tedy kontakt na naše zámečnictví do telefonu, pro případ, že jej budete někdy v budoucnu potřebovat.

Otevření zabouchnutých dveří provádíme po celé Praze a části středočeského kraje. Samozřejmostí je co nejrychlejší příjezd , proto jsme operativně připraveni vyrazit k takovému problému prakticky ihned. Dojezdové časy v drtivé většině případů jsou v časovém horizontu do 30 minut od objednání zásahu.

Kromě otevření zabouchnutých dveří vám rádi pomůžeme při řešení podobných situací , které nesnesou odkladu , jako např. : otevření zamčených dveří, oprava dveří po vloupání, výměna zámku, výměna vložky, vyjmutí zlomeného klíče z vložky, poškozený zámek dveří a další.

V případě , že už vás potká tato nepříjemná situace , zachovejte klid , zavolejte na naši pohotovostní linku : 773 254 581  zbytek již nechte na nás !