Zámečnictví Praha

Kdy nás můžete potřebovat ? Pražské zámečnictví pro vás.

Trápí vás zámek vašich dveří ? Ztratili jste klíče a potřebujete rychlé a odborné řešení problému ? Pokud jde o zámečníky v Praze, není mnohdy úplně snadné najít spolehlivé a profesionální služby, které jsou k dispozici kdykoli a za přijatelné ceny. Naštěstí existuje společnost, která tyto potřeby dokáže splnit - Zámečnictví Praha-Pražský Zámečník. Jsme synonymem kvality, rychlosti a osobního přístupu k zákazníkům.Specializujeme se na kompletní servis vstupů do bytů, domů a firem. Působíme též jako pohotovstní služba. Staráme se vstupní dveře mnoha SVJ a bytových družstev. Zabezpečujeme, opravujeme, řešíme klíčové hospodářství. To vše a ještě něco navíc od nás můžete očekávat !

Proč právě Zámečnictví Praha ?

Zámečnictví Praha -  je pro Vás připraveno 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Jako zámečníci působíme v Praze a blízkém okolí již od roku 2013 a za tuto dobu jsme získali mnoho zkušeností ať už s nouzovým otevíráním dveří a zámků, výměnami dveřních součástí, či s montážemi a realizacemi zabezpečení ve vašich domovech, firmách a dalších prostorách. Jsme prakticky denně v ulicích našeho hlavního města a řešíme vaše problémy a zakázky. Pracovníci ze zámečnictví Praha jsou tu pro vás při řešení neodkladných záležitostí, ale i při potřebách zabezpečení, či inovace. Pravidelně absolvujeme odborná školení, sledujeme nejnovější trendy v oblasti zabezpečování a jsme tak správnou volbou pro řešení prakticky jakéhokoliv problému s Vašimi dveřmi, či zámky.Nebojte se kontaktovat naše Zámečnictví Praha, pokud chcete například zabezpečit byt, potřebujete odborně a hlavně rychle otevřít zabouchnuté, nebo zamčené dveře, případně pokud potřebujete vyměnit zámkovou vložku. To vše a mnohem více jsme pro Vás schopni zajistit a to profesionálně, rychle a s úsměvem.

Pohled na zabezpečovací prvky, s kterými přijdeme často do styku v našem zámečnictví.

Zámečnictví Praha: Naše silné stránky

Naše společnost má dlouholetou tradici v oboru zámečnictví v Praze. Na trhu působíme již více než 10 let a za tu dobu jsme si získali důvěru mnoha Pražanů. Naše dlouholeté působení v tomto oboru nám umožnilo získat hluboké znalosti o různých typech dveří, zámků, a můžeme se považovat za specialisty na nouzové otevírání dveří a zámků a též na realizace mechanických zabezpečení.Spolupracujeme také s mnoha silnými partnery na poli dodavatelů bezpečnostních prvků a můžeme tak nabídnout jejich ověřené a certifikované výrobky sloužící k zabezpečení.

Zámečnictví Praha - jeho rychlost a cena

I přesto, nebo právě proto, že naše Zámečnictví Praha neprovozujeme jako kamenný obchod, ale za prací vyjíždíme vždy k zákazníkům, dokážeme být oproti mnoha kamenným prodejnám a velkým firmám rychlejší a flexibilnější a to za příznivé ceny. Jsme přesvědčeni, že nabídnout řešení problému v řádech minut, či maximálně hodin je naší velkou předností a řady našich spokojených zákazníků, kteří naše služby již vyzkoušeli tento fakt potvrzují. I při takto rychle dodávaných službách se snažíme maximálně optimalizovat naše ceny a nezatěžovat tak peněženky našich zákazníků více, než je potřeba.Víme, že při výběru zámečnických služeb hraje důležitou roli pro mnohé z vás hlavně cena. Snažíme se poskytovat naše služby za férové a konkurenceschopné ceny. Naším cílem je zajistit, aby naši zákazníci dostali kvalitní zámečnické řešení bez dalších zbytečných nákladů. Nebojte se nás zeptat, co přesně naše sluižby budou stát, než si nás objednáte ! Stanovené ceny samozřejmě dodržujeme a hlavně neměníme, což je bohužel častou praxí některých vykutálených konkurenčních služeb.

Co umí Pražský Zámečník ?

Pro ilustraci uvádíme v jakých situacích jsme Vám schopni pomoci, nebo v jakém ohledu dokážeme nabídnout řešení i realizaci pro danou situaci. Zámečnictví Praha se denně zabývá zámečnickou činností jak nouzového "pohotovostního" charakteru, tak i prací, která se realizuje po vzájemné dohodě, či objednávce. Je pro nás samozřejmostí vždy seznámit zákazníka s návrhem řešení, předpokládanou cenou a také zakázku provést v co nejlepší kvalitě v dohodnutém časovém rozpětí. Na realizovaní zakázek používáme výrobky renomovaných výrobců a jejich certifikované výrobky. Na ně poskytujeme v souladu s legislativou dvouletou záruční dobu. Na naší práci, rsp. montáž je to potom doba šest měsíců. Při nouzovém otevírání dveří je zase naší předností průběžné informování zákazníka o postupu práce a samozřejmostí je seznámení s předpokládanou cenou před započetím prací. S námi se nemusíte bát zfušované práce, či předražení zakázek oproti prvotnímu nacenění.

 • otevíráme zabouchnuté nebo zamčené dveře
 • měníme a servisujeme zámky, vložky a další dveřní součásti
 • opravujeme vstupy po násilném vniknutí – vloupání
 • poskytujeme komplexní realizaci zabezpečení vstupů
 • poskytujeme dodatečné zabezpečení dveří
 • řešíme situace s nefunkčními, zaseklými dveřmi a zámky
 • poradíme si se zlomeným klíčem ve vložce
 • instalujeme samozamykací zámky pro bytová družstva a svj
 • prodáváme bezpečnostní vložky a kování
 • nabízíme systém generálního klíče od renomovaných výrobců
 • prodáváme a kopírujeme větší počty klíčů k většině vložek na trhu
Pohled na různé oblasti zámečnické činnosti našich zámečníků.

Spolupracujeme s: