Zámečník bez dezinformací

Vážení zákazníci,

při výběru zámečníka buďte prosím obezřetní a nenechte se unést planými sliby hraničícími s klamavou reklamou na stránkách některých konkurenčních zámečnických služeb.

Bohužel je současnou praxí těchto ,,vykuků´´ naslibovat extrémně nízké nereálné platby za zámečnické úkony a při placení se pak zákazník nestačí divit.
U nás si můžete být jisti , že veškeré ceny , které inzerujeme jsou platné a takové i potom za práci zaplatíte.Nemáme potřebu uvádět zákazníky v omyl a těžit z toho.

Další pochybnou praxí u některých ,, zámečnických ´´ služeb je jakákoliv absence uvedení údajů podle živnostenského zákona, jakými jsou jméno firmy, nebo živnostníka, sídlo podnikání, identifikační číslo a další.Tito podivní ,, podnikatelé´´ zřejmě záměrně působí anonymně a jejich cílem je hon na zákazníka, odvedení služeb v neutěšené kvalitě , prodej předraženého zboží , vymyšlené nutné zámečnické úkony a další.Při reklamaci práce, či zboží u nich pořízených pak velmi těžko můžete dostát náhrady, jelikož jediný známý údaj na ně je pouze telefonní číslo, které navíc můžou měnit dle potřeby.

Bohužel někteří z nich jdou ještě dále a v honbě za zisky se neštítí prakticky ničeho.Oblíbenou kratochvílí je například destrukce bezpečnostního kování ze dveří při pouhém zabouchnutí dveří, kdy místo otevření dveří bez poškození rozřežou vaše kování, často při tom také poničí dveře samotné, vyúčtují si nemalé peníze za nové kování, které vám promptně prodají a vy zaplatíte řádově třikrát více, než by jste měli správně zaplatit.

Pro zabouchnuté dveře platí kromě zcela ojedinělých případů , že zkušený zámečník si s otevřením musí poradit bez poškození !
S námi si můžete být jisti, že víme co děláme, VŽDY se snažíme provádět nouzové otevírání dveří bez jakéhokoliv poškození, které není nutné.

Cenu za jakékoliv naše služby najdete na našich stránkách v sekci ceník , nebo Vám je rádi sdělíme.
Pokud Vás tedy lákají reklamní slogany typu ,,nejlevnější zámečník ´´ a nebo ,,otevření dveří od 250,-Kč´´ , vězte, že takovéto ceny Vám nikdo nenaúčtuje a vy budete vždy platit více.

Pokud se nad cenou takového výjezdu pozastavíme a představíme si časovou náročnost a náklady s výjezdem a touto činností spojené, je nabíledni, že za 250,-Kč služby profesionálního zámečníka žádat nemůžete.