Zabouchnuté dveře? – Nabízíme rychlé otevírání zámků

Stojíte před dveřmi do vašeho bytu či domu a nemůžete se dostat dovnitř. To je situace, do které se nikdo z nás nechce dostat. Ale je lepší vědět, co v takovém případě dělat.

Dnes již není takový problém z této situace vyváznout. Není totiž nic jednoduššího, než zavolat zámečníka, který se o dveře velmi rychle postará.

Naše zámečnictví se na otevírání zámků zaměřuje, a právě proto jsme zřídili nonstop linku, na kterou se můžete v kteroukoliv denní hodinu obrátit, abychom vyřešili váš problém.

V tomto textu se podíváme na to, jak funguje naše služba otevírání zámků, a také co dalšího pro vás můžeme udělat. Na závěr přidáme i několik rad, jak se zachovat, abyste z takové nepříjemné situace vyšli co nejlépe.

Kdy můžete potřebovat naši službu otevírání zámků?

Lze se dostat v zásadě do tří situací, ve kterých se vám naše služba bude hodit. Každá z nich má jinou příčinu, ale se všemi z nich si dovedeme poradit. Pojďme se teď na ně podívat.

  • Nejčastější je pravděpodobně scénář, ve kterém vyjdete z domu či bytu pouze na moment, ale například vlivem průvanu se vám dveře zavřou. Pokud je toto váš případ, máte štěstí v neštěstí. Zákrok bude totiž velmi jednoduchý a rychlý.
  • Další z možných situací je ta, kdy jste zamkli dveře úmyslně, ale o klíče jste jakýmkoliv způsobem přišli. I zde bude zákrok velmi jednoduchý, ale je třeba zvážit, jestli pro jistotu nevyměnit zámky.
  • Nejhorší možnost je ta, že se vám klíč vlivem únavy materiálu či přílišné síly v zámku zlomil. I s tím si ovšem dovedeme poradit.

Ať už se ocitnete v jakékoliv z výše zmíněných situací, na otevírání zámků jsme zde my. Není třeba se nijak strachovat, stačí kontaktovat naší nonstop linku. Naši zámečníci za moment dorazí a dveře vám otevřou.

Kde všude jsme vám k dispozici?

Naše zámečnictví je vám k dispozici po celém území Prahy a také v celém regionu Praha Východ a Praha Západ. Pokud tedy potřebujete otevřít zabouchnuté dveře, a spadáte do těchto lokalit, můžete se obrátit na naší nonstop linku.
Dojezdový čas je také velmi příznivý, po Praze se pohybuje okolo 25 minut, ale kvůli dopravní situaci se může protáhnout. Ve Středních Čechách by neměl přesáhnout 45 minut. Samotný zásah na místě je již jednoduchá záležitost a nikdy by neměl přesáhnout 30 minut.

Čemu se rozhodně vyhnout při otevírání zámků

Ve chvíli, kdy se vám zabouchnou dveře, je nejdůležitější zachovat chladnou hlavu. A rozhodně se nepokoušejte otevřít dveře sami. Pokud máte dveře správně zabezpečené, pravděpodobně se vám to ani nepovede. A pokud ano, je třeba se zamyslet nad tím, jestli není třeba nainstalovat další bezpečnostní komponenty.

Ať už ale váš pokus dopadne jakkoliv, je možné že dveře sami poškodíte. Případy z praxe poté ukazují, že je vás následná oprava dveří bude stát mnohem více, než případný výjezd zámečníka.

Proto se nepokoušejte otevřít zabouchnuté dveře sami, a spolehněte se na pomoc odborníků.

Jaké další služby vám můžeme poskytnout?

Otevírání zámků samozřejmě není jediná služba, kterou zákazníkům poskytujeme. Naše zámečnictví se zaměřuje i na další oblasti zámečnického řemesla. Pojďme se nyní podívat na to, o jaké se jedná.

  • Bezpečnostní poradenství – zabezpečit správně vlastní nemovitý i movitý majetek může být někdy celkem náročné. Naši zámečníci mají rozsáhlé zkušenosti v oblasti bezpečnostních systémů, takže vám připraví řešení přímo na míru vašim potřebám. V případě, že budete s návrhy souhlasit, rovnou zajistíme dodání potřebných materiálů i komponentů a jejich následnou instalaci.
  • Výměna zámkové vložky – jedním ze způsobů, jak lépe zabezpečit váš majetek, je zakoupit lepší zámkovou vložku. Náš zámečník vám pomůže vybrat správnou vložku do vašich dveří jak velikostně, tak úrovní zabezpečení, kterou poskytuje.
  • Výměna celého zámku – dalším způsobem, jak dosáhnout vyšší úrovně ochrany, je vyměnit celý zámek. Jednotlivé zámky můžeme rozdělit do tříd podle jejich zabezpečení, a výběr zámku vyšší třídy je rozhodně jedním ze způsobů, jak lépe zamezit zlodějům ve vloupání.
  • Bezpečnostní kování – tento prvek je velmi důležitý zejména proto, že se doplňuje s prvky předchozími. Sebelepší zámek či vložka vám nejsou nic platné, pokud se k nim zloději dostanou pomocí odmontování klasického kování, či hrubou silou. Bezpečnostní kování by mělo zabránit oběma pokusům o vloupání.