Co všechno pro vás udělají zámečníci?

Profese zámečníka je jednou z nejvíce podceňovaných na celém pracovním trhu. Pro většinu lidí jsou zámečníci pouze lidé, kteří pro ně otevřou zabouchnuté dveře, a tím jejich úloha končí.

Jak si ukážeme v tomto textu, zámečník toho pro vás může udělat mnohem více, než se na první pohled zdá.

Naše zámečnictví se zaměřuje na klientelu po celém území Prahy a části Středních Čech. Pro zákazníky jsme k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na naší zákaznické lince, určené jak pro nouzové situace, tak pro objednání klasických služeb, u kterých není třeba okamžitého zásahu.
Pojďme se nyní podívat na rozsah služeb, které vám můžeme poskytnout.

5 základních služeb

Naši zámečníci jsou experty v oboru zabezpečení vašeho majetku. Ať už potřebujete ochránit vlastní domácnost, bytový dům či provozovnu jakékoliv velikosti, naši zámečníci pro vás připraví řešení přesně na míru vaší situaci. Zaměřujeme se primárně na tyto oblasti zabezpečení:

  • Zámkové vložky
  • Zámky
  • Bezpečnostní kování
  • Alarmy
  • Otevírání zabouchnutých dveří

Nyní se podíváme na každou z těchto oblastí podrobněji.

Zámkové vložky

Zámkové vložky představují tu část celého mechanismu, která nám umožňuje pohybovat zámkem pomocí klíče. Nejedná se tedy o zámek celý, jak se mnoho lidí domnívá.

U dveří se v dnešní době používají primárně cylindrické vložky, které můžeme dále rozdělit do šesti tříd podle ochrany, kterou poskytují. Chcete-li zvýšit úroveň vašeho zabezpečení, výměna vložky nižší třídy může být cestou.

Je ovšem třeba dát pozor na to, aby byla vložka dodána důvěryhodným výrobcem a samotná instalace provedena odborníkem.

Nové zámky

Jako zámek označujeme mechanismus, který nám umožňuje zavírat a zamykat dveře. V dnešní době jsou nejčastější zámky zadlabací, ale můžeme se setkat i se zámky modernějšími, založenými například na elektromagnetismu. Je také možné nalézt i zámky staršího stylu, zejména v případě trezorů a dalších drobnějších úložných prostor.

K zámku zadlabacímu patří neodmyslitelně cylindrická vložka. Podobně jako vložky, i zámky mohou být rozděleny do několika tříd podle zabezpečení, které poskytují. Výměna zámku proto opět může vést k vyšší míře ochrany.

Naši zámečníci vám pomohou jak se zaměřením správné velikosti zámku, tak s jeho objednáním a následnou instalací.

Bezpečnostní kování

Sebelepší zámek je zbytečný, pokud ho zloději mohou rozmontovat nebo poškodit z venkovní strany dveří. Klasické kování tomu nikterak nebrání, jelikož zkušený zloděj ho může odmontovat či odstranit pomocí hrubé síly.
Bezpečnostní kování na druhou stranu nelze odmontovat z jiné strany než té vnitřní a je odolné vůči mimořádnému množství fyzické síly.
Naše zámečnictví se specializuje na dodávku a instalaci velmi kvalitního bezpečnostního kování, tak aby vaše dveře byly opravdu odolné.

Alarmy

Co se týče bezpečnosti, vždy je důležitá rychlost a prevence. Naši zámečníci vám proto dovedou nainstalovat nejmodernější bezpečnostní systémy a alarmy, tak abyste měli neustálý přehled o tom, co se děje na vašem pozemku, či přímo u vás v domě.
Dnešní alarmy jsou navrženy tak, aby byly co nejpříjemnější k užívání. Pro jednotlivá zařízení je zvolen elegantní, nadčasový design, zároveň je ovšem zachována maximální funkčnost. Ke všemu máte přístup online, z vašeho počítače či mobilního telefonu.

Otevření zabouchnutých dveří

I ve chvíli, kdy se ocitnete bez možnosti dostat se do vlastního bytu či domu, je třeba zachovat chladnou hlavu. Nepokoušejte se dostat dovnitř na vlastní pěst, akorát si zbytečně dveře poškodíte.
Nejlepší možné řešení je zavolat našeho zámečníka, který rychle dorazí a dveře vám bez poškození za pár minut otevře. Dojezdový čas se v Praze pohybuje okolo 25 minut a naši zámečníci jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Není se tedy třeba bát, že byste strávili noc před vlastními dveřmi.