Zámečnictví Praha 4 – rychlost a profesionalita

Úloha zámečníka je často redukována pouze na otevírání zabouchnutých dveří. Jak si ale ukážeme v tomto článku, naši zámečníci dokáží mnohem více.

Správný zámečník poskytuje širokou škálu služeb, které se odvíjí podle zákazníkových přání. Od běžného otevírání zabouchnutých dveří, po výměnu zámků či kování, až po velkoobjemové zakázky pro firmy a bezpečnostní poradenství.

Naše zámečnictví působí po celé Praze, takže i na Praze 4 dokážeme našim zákazníkům poskytnout kvalitní služby. Pokud patříte mezi obyvatele této části města, naše zámečnictví na Praze 4 je pro vás k dispozici 24 hodin denně.

Pojďme se nyní podívat na 6 oblastí, kde vám mohou být naší zámečníci prospěšní.

1. Máte zabouchnuté dveře?

Jak již bylo řečeno výše, schopnosti zámečníka jsou často redukovány na pouhé otevírání dveří. To ovšem naznamená, že otevírání zabouchnutých dveří není jednou ze služeb, kterou správný zámečník dokáže zákazníkům poskytnout.

Stačí chvíle nepozornosti a může se to stát i vám. Ať už je to kvůli průvanu, zlomenému klíči nebo jakékoliv jiné příčině, zůstanete stát před zavřenými dveřmi bez možnosti dostat se k sobě domů.

Není třeba panikařit, ani se snažit dostat dovnitř na vlastní pěst, mohli byste dveře poškodit. Naši zámečníci dorazí kamkoliv po Praze v průměru za 25 minut, a domů vás dostanou bez poškození dveří.

2. Výměna vložky v zámku

Zámková vložka nám umožňuje manipulovat zámkem pomocí klíče. Často bývá vložka chybně označována za zámek. To rozhodně není pravda, zámek představuje celé zařízení, využívané k otevírání a zavírání dveří, zatímco vložka nám s ním pouze umožňuje manipulovat.

V dnešní době se využívají hlavně cylindrické vložky, které se dále dělí do šesti bezpečnostních tříd. Máte-li zájem o vylepšení zabezpečení vašich dveří, výměna vložky je jednou z cest.

Naše zámečnictví na Praze 4 vás může provést celým procesem od začátku do konce. Zaměření vložky, její výběr, objednání i samotná instalace. O to vše se naši zámečníci postarají.

3. Výměna zámku

Zámek představuje klíčovou součást dveří. V dnešní době se používají především zámky zadlabací, ale v určitých případech je záhodné použít i jiný druh zámku.

Podobně jako vložky, i zámky můžeme roztřídit podle zabezpečení, které poskytují. Zadlabací zámky fungují správně pouze ve chvíli, kdy jsou doplněné o cylindrickou vložku. Zároveň je třeba, aby byly zámky odborně instalovány a vyrobeny certifikovanými výrobci.

Jedině tak se na ně můžete opravdu spolehnout. Naši zámečníci vám pomohou jak se zaměřením, tak s výběrem a instalací správného zámku.

4. Bezpečnostní kování

Velmi častým a nebezpečným trikem zlodějů je vloupání se pomocí rozmontování celého zámku z vnější strany dveří. Tomu má zabránit právě bezpečnostní kování.

Jak už napovídá název, jeho úkolem je zamezit přístup k samotnému zámku. Toho docílí zejména tím, že je možné ho odmontovat pouze z vnitřní strany dveří. Zároveň jsou použity takové materiály, které nepodlehnou snadno hrubé síle.

Díky tomu je váš majetek zase o něco bezpečnější, než kdybyste bezpečnostní kování vůbec nepoužívali. Naši zámečníci vám zaručí bezchybnou instalaci i výběr správného kování, které odpovídá vašim potřebám.

5. Bezpečnostní poradenství

Naši zámečníci jsou opravdovými experty ve svém oboru. Pokud tedy potřebujete zabezpečit váš movitý či nemovitý majetek, ale nevíte si rady s tím, jaká opatření přijmout, neváhejte se na ně obrátit.

Doporučíme vám správnou úroveň zabezpečení, zaměříme všechny potřebné komponenty a zařídíme jejich dodání od certifikovaných výrobců.

Následně provedeme jejich odbornou instalaci, aby nebyla jejich účinnost ohrožena vlivem špatně provedené úpravy. V neposlední řadě se také postaráme o následující servis, který bude v průběhu let potřeba.

6. Zabezpečení pro podnikatele a družstva

Naše zámečnictví na Praze 4 se specializuje také na služby pro firmy a družstva. Pokud potřebujete zabezpečit vaši provozovnu, halu či bytový dům, dokážeme to pro vás zařídit.

Od vybrání správných komponentů, po jejich zaměření, dodání a následnou instalaci. Samozřejmostí je i zakoupení klíčů, které bude třeba distribuovat mezi uživatele nových zámků.

Žádná zakázka není pro naše zámečníky problém, takže se na nás neváhejte obrátit v případě potřeby.