Spolehlivost a odbornost – to je naše zámečnictví na Praze 5

Zámečníky si většina lidí představuje pouze jako ty, kteří jim otevřou zabouchnuté dveře. A přestože je to jeden z velmi důležitých úkolů zámečníka, nejedná se o ten jediný nebo snad hlavní.

Jak si ukážeme v tomto článku, profesionální zámečník vám poskytne celou škálu služeb, sahající od prostého otevření dveří, přes výběr, zaměření a instalaci vložek, zámků či kování, až po bezpečnostní poradenství.

Naši zámečníci působí všude po Praze a Středních Čechách, takže i na Praze 5 dokážeme našim zákazníkům poskytnout velmi kvalitní služby. Jste-li obyvatelem této městské části, naše zámečnictví na Praze 5 je zde pro vás.

Jaké služby poskytujeme?

Pojďme se nyní podívat na 6 druhů služeb, které naše zámečnictví poskytuje:

Výměna vložky do zámku

Vložka do zámku bývá často mylně považována za zámek samotný. Ale zatímco jako zámek označujeme celé zařízení, které nám umožňuje odemykat a zamykat dveře, vložka slouží pouze k manipulaci zámkem pomocí klíče.

Nejčastější je vložka cylindrická, která se ještě dále dělí na 6 různých bezpečnostních tříd podle ochrany, kterou majiteli poskytuje.

Pokud chcete zvýšit úroveň zabezpečení vašich dveří, vložka vyšší třídy může být řešení. Naši zámečníci vám dokáží pomoci s výběrem správné vložky a následně ji odborně nainstalují.

Nový zámek

V dnešní době se využívají zejména zámky zadlabací, které jsou ovšem plně funkční pouze v kombinaci s cylindrickou vložkou. A podobně jako vložky, i zámky mají bezpečnostní třídy podle ochrany, kterou zajišťují.

Zámek musí být správně zaměřen, vybrán a nainstalován, aby byly splněny požadavky klienta. Naší zámečníci vám poradí s výběrem zámku nejvhodnějšího pro vaše potřeby. Následně provedou jeho zaměření přímo na místě, a jakmile dorazí od výrobce, nainstalují ho.

Bezpečnostní kování

Třetí součástí každých dveří, které vedou do venkovního prostoru, by mělo být bezpečnostní kování. Oblíbeným trikem zlodějů je totiž rozvrtání samotného zámku, čímž se snadno dostanou za příslušné dveře.

Bezpečnostní kování je speciálně navrženo tak, aby takovýto druh útoku překazilo. Je připevněné z vnitřní stany dveří a zároveň je vyrobeno z tvrdých materiálů, aby se zamezilo fyzickému poškození.

Bezpečnostní kování vás před zloději ochrání ještě lépe, když je odborně navrženo a instalováno. Naše zámečnictví na Praze 5 vám dokáže pomoci s výběrem bezpečnostního kování i jeho následnou instalací.

Zabouchnuté dveře

Od nepříjemností nás mnohdy dělí pouhých pár kroků. V tomto případě pár kroků ze dveří, které se za vámi vzápětí zavřou bez šance na návrat.

Ať už je příčina jakákoliv, je důležité, abyste se nesnažili dveře otevřít sami. Použití hrubé síly může vést k jejich poškození. Naši zámečníci dokážou dveře bez poškození otevřít. Obrátit se na nás můžete 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Dojezdový čas je velmi příznivý, v Praze se pohybuje v průměru okolo 25 minut, ve Středočeském kraji pak okolo 45 minut.

Zakázky pro firmy a družstva

Pokud jste podnikatel, či zástupce družstva, může se stát, že budete potřebovat zařídit zakázku o větším objemu, než je obvyklé pro domácnosti. I s tímto si naše zámečnictví na Praze 5 dokáže poradit.

Bezpečnostní poradenství

Potřebujete-li zabezpečit váš movitý či nemovitý majetek, ale nejste si jistí tím, jaké prostředky k tomu využít? Naši zámečníci vám dokáží odborně navrhnout vhodné zabezpečení vašeho majetku a následně zařídit jeho instalaci. Dokážeme vám zařídit jak tradiční bezpečnostní prvky, tak i modernější alarmové systémy a zámky, které se vymykají klasickému pojetí.

Díky našemu zámečnictví si budete moci být jistí, že je váš majetek opravdu v bezpečí.