Kvalita a spolehlivost – naše zámečnictví na Praze 7

Zámečník je pro mnoho lidí velmi důležitá osoba. Přestože si jeho práci představujeme často jako pouhé otevírání dveří, ve skutečnosti poskytují zámečníci široké spektrum služeb, které využijí jak jednotlivci, kteří si chtějí zabezpečit svou domácnost, tak firmy a družstva, shánějící zabezpečení pro své provozovny a objekty.

Naši zámečníci poskytují kvalitní služby po celé Praze i Středočeském kraji. Za svým jménem si stojí i naše zámečnictví na Praze 7, které je obyvatelům této městské části k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

V tomto článku se podíváme na to, jaké konkrétní služby nabízíme našim klientům, a přidáme i několik užitečných rad a tipů, jak přistupovat ke dveřím a zámkům obecně.

Co pro vás můžeme udělat?

Naše zámečnictví se soustředí zejména na tyto čtyři činnosti, ale nebráníme se ani zakázkám dalších druhů, jak dále vysvětlíme.

Nyní se postupně podíváme na jednotlivé úkony.

A. Nová vložka

Nejprve je třeba vyjasnit, o čem se vlastně bavíme. Vložka je ta část zámku, která nám umožňuje s ním manipulovat pomocí klíče. Nejedná se tedy o zámek celý, pouze jeho malou část.

V dnešní době se používají vložky cylindrické, které poskytují nejlepší zabezpečení v kombinaci se zadlabacími zámky. Můžeme je rozřadit do šesti kategorií podle zabezpečení, které poskytují. První čtyři z nich jsou dostupné pro běžné uživatele.

Pokud chcete vylepšit zabezpečení vašich dveří, výměnou vložky toho lze dosáhnout. Je třeba ji ale provést odborně a na míru. Naše zámečnictví na Praze 7 se touto činností dlouhodobě zabývá, a dokáže vám výměnu vložky zajistit.

B. Výměna zámku

Jako zámek označujeme jakékoliv mechanické zařízení, které má za úkol zabránit svévolnému vstupování do nemovitého nebo movitého majetku. Tolik slovníková definice.

V dnešní době nejčastěji používáme pro dveře zadlabací zámky, které využívají výše zmíněné cylindrické vložky. Zámky můžeme opět rozdělit do šesti tříd, a podobně jako u vložek, pro běžné uživatele jsou dostupné první čtyři třídy. Nejčastěji jsou potom využívané třídy tři a čtyři.

Výměna starého zámku za nový musí být provedena odborně, a hlavně zámek samotný by měl být vyroben certifikovaným výrobcem. Jen tak si můžete být jistí jeho kvalitou. Naši zámečníci vám dokáží s výběrem zámku poradit, poté ho objednat a následně i nainstalovat.

C. Bezpečnostní kování

Ve světě dveří slouží kování jako první linie obrany proti zlodějům a jejich pokusům o vloupání. Bezpečnostní kování má za úkol odolat i těm nejodhodlanějším zlodějům. Běžným trikem, používaným k vloupání je odmontování kování kolem zámku, a jeho následné rozmontování.

Díky bezpečnostnímu kování mohou vaše dveře čelit i tomuto triku. Bezpečnostní kování je možné odmontovat pouze z vnitřní strany dveří, a zároveň jsou odolné vůči fyzickému poškození.

To z něj činí jeden z nejdůležitějších prvků na vašich dveřích. Musí být ovšem nainstalován správně, aby svou funkci skutečně plnil. Naší zámečníci vám zajistí, aby vaše bezpečnostní kování fungovalo tak, jak má.

D. Otevření dveří

Správný zámečník vám dokáže pomoci i v případě, že si zabouchnete dveře či zlomíte klíč v zámku. Ve chvíli, kdy k tomu dojde, je nejdůležitější, abyste ihned zavolali zámečníka a nepokoušeli jste se dveře otevřít sami. Mohli byste je poškodit.

Naše zámečnictví na Praze 7 vám dokáže dveře otevřít bez poškození a v rekordně rychlém čase. Naši zámečníci mají dojezdový čas po Praze do 25 minut.

Bezpečnostní poradenství pro jednotlivce i firmy

Naši zámečníci jsou skutečnými experty v oboru, a dokáží vám navrhnout zabezpečení na míru. Ať už jste jednotlivec, domácnost, či podnikatel, nalezneme pro vás odpovídající řešení.

Vybereme správné bezpečnostní prvky, které se hodí pro nemovitost, kterou chcete zabezpečit, následně zajistíme jejich dodání od prověřených výrobců i potřebnou odbornou instalaci.

Máte-li zájem o zakázky o větším objemu, i s těmi si naše zámečnictví na Praze 7 poradí. Zabezpečení provozoven, nové dveře do bytového domu, či další zakázky, vyžadující větší množství materiálu, hravě zvládneme.