Profesionální zámečnictví na Praze 9

Zámečníka si mnoho lidí představí jako člověka, který jim otevře zabouchnuté dveře, ale ve skutečnosti pro vás zámečníci mohou udělat mnohem více. Bezpečnost je pro každého z nás velmi důležitá, a naším cílem je samozřejmě předcházet situacím, kdy je ohrožena.

A zámečníci nám mohou pomoci právě v této oblasti. Úkolem zámečníka je tedy předcházet ohrožení vašeho majetku nebo přímo vaší osoby. V tomto článku se podíváme na to, jakým způsobem toho lze dosáhnout. Tedy na to, jaké služby zámečník poskytuje.

Naše zámečnictví na Praze 9 působí po celé metropoli i v některých částech Středočeského kraje. Jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže se můžete spolehnout, že jakékoliv případně potíže společně vyřešíme.

Naše služby

Činnost našeho zámečnictví na Praze 9 se dá v zásadě shrnout do šesti oblastí. Nyní se podíváme na každou z nich. Jedná se tedy o:

Zabouchnuté dveře

Zabouchnuté dveře jsou jistě nepříjemná záležitost. Fakt, že se nemůže dostat do vlastního bytu či domu, nepotěší určitě nikoho. Díky našemu zámečnictví na Praze 9 budou vaše dveře zabouchnuté jenom velmi malou chvíli.

Ať už jste si zapomněli klíče doma, či se vám zlomil zámek při odemykání, stačí zavolat na naši speciální linku, a zámečník u vás bude do 25 minut, pokud žijete v Praze. Pokud jste z kraje Středočeského, dojezdový čas bude o něco delší.

Hlavní je, abyste se nepokoušeli otevřít dveře sami, mohli byste poškodit jak zámek či kování, tak samotný povrch dveří. Naši zámečníci jsou profesionálové a dokáží vám dveře otevřít bez jejich poškození.

Bezpečnostní poradenství

Zabezpečení vlastního majetku nemusí být jednoduchá záležitost. Naše zámečnictví na Praze 9 vám proto nabízí pomocnou ruku. Jsme odborníky v našem oboru, proto vám dokážeme poradit při vybrání a navržení konkrétního zabezpečení pro váš majetek. Ať už se jedná o výběr klasického zabezpečení pro vaše dveře, ale i o pokročilejší elektronické systémy.

Navržené komponenty dokážeme zajistit od certifikovaných dodavatelů a následně je správně nainstalovat, tak aby plnily svou funkci.

Výměna zámkové vložky

Další službou, kterou naše zámečnictví na Praze 9 běžně poskytuje, je výměna zámkové vložky. Na začátek je třeba vysvětlit, co vlastně myslíme termínem zámková vložka.

Zámková vložka je ta část zámku, která vám umožňuje s ním manipulovat klíčem. Nejedná se tedy o celý mechanismus, kterým zamykáme dveře. Zámkových vložek existuje několik druhů, nejčastěji se ale používá cylindrická.

Zámkové vložky můžeme dále děliti podle zabezpečení, které poskytují. Podle toho rozlišujeme šest bezpečnostních tříd, kdy nejčastěji se používají třetí a čtvrtá. Pokud chcete vyšší úroveň zabezpečení, výměna vložky je jednou z cest. Měla by být ovšem provedena profesionálem, aby správně plnila svou funkci.

Výměna zámku

Pokud máte zájem o výměnu vašeho starého zámku za nový, i to pro vás naše zámečnictví na Praze 9 dokáže zařídit. Zámky můžeme opět rozdělit do šesti tříd podle bezpečnosti. Přestože existuje několik druhů zámků, u dveří je dnes nejčastěji používán zámek zadlabací, jehož esenciální součástí je výše zmíněná cylindrická vložka.

Pokud je vaším cílem zvýšení bezpečnosti, i výměna zámku může rozhodně pomoci. Je ovšem třeba zvolit zámek od důvěryhodného dodavatele, a jeho instalaci svěřit profesionálům, aby se zámek nestal snadnou obětí zlodějů díky neodborné instalaci.

Bezpečnostní kování

Posledním bezpečnostním prvkem, který by každé dveře měly mít, je bezpečnostní kování. Často se stává, že i ten nejlepší zámek může být jednoduše odmontován z venkovní strany dveří, pokud je možné odmontovat i samotné kování, které mechanismus zámku kryje.

Bezpečnostní kování lze odstranit pouze z vnitřní strany dveří, takže se riziko tohoto typu útoku silně minimalizuje. Zároveň je správné bezpečnostní kování vyrobeno z dostatečně odolných materiálů, aby odolalo i hrubějším pokusům zlodějů o násilné vniknutí do vašeho majetku.

Naše zámečnictví na Praze 9 vám dokáže zajistit to nejlepší bezpečnostní kování od certifikovaných dodavatelů. Naši zámečníci vám bezpečnostní kování nainstalují rychle a odborně, takže se na něj budete moci spolehnout.