Zámečnictví Praha 9

Kde nás na Praze 9 naleznete ?

Zámečnictví pro Prahu 9 provozujeme krom jiných služeb již desátým rokem a to včetně zámečnické pohotovosti.Naše sídlo je v Praze na Proseku a proto jsme nejrychleji u obyvatel Prahy 9. Optimalizujeme tak náklady a čas potřebný na výjezd a z tohoto důvodu vám potom můžeme nabídnout nejlepší ceny zámečnických prací. Zámečnickou pohotovost  si mnoho lidí představí jen jako službu, ktrá jim zajistí například otevření zabouchnutých dveří. Ale ve skutečnosti pro vás děláme mnohem více. Nonstop zámečnictví Praha 9 zajišťuje také servis dveří, zámků, výrobu klíčů, a mnoho dalšího.Jsme též profíci v otázce zabezpečení domů, bytů a firem a to nejen na Praze 9.Pokud jste tedy obyvateli Prahy 9 a potřebujete služby nonstop zámečnictví Praha 9, kontaktujte nás.

Naše zámečnictví Praha 9 působí po celé metropoli s cílením hlavně oblast  Prahy 9 (Vysočany, Prosek, Letňany, Kyje, Kbely, Horní Počernice, Hrdlořezy, Újezd nad Lesy, Běchovice, Čakovice, Dolní Počernice, Klánovice, Koloděje, Satalice, Vinoř). Jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže se můžete spolehnout, že jakékoliv případně potíže společně vyřešíme.Díky poloze našich výjezdových míst, je to hlavně Praha 9, která je naší prioritou

Zámečnictví Praha 9 a zabouchnuté dveře

Nonstop zámečnictví Praha 9 zajišťuje prakticky dnes a denně výjezdy související se zabouchnutými dveřmi. Takové zabouchnuté dveře jsou jistě nepříjemná záležitost. Fakt, že se nemůže dostat do vlastního bytu či domu, nepotěší určitě nikoho. Díky našemu zámečnictví Praha 9 budou vaše dveře zabouchnuté jen krátkou dobu, než se dostaví náš zámečník,  dveře vám otevře a přitom vaše peněženka neutrpí citelnou újmu.

Ať už jste si zapomněli klíče doma, či se vám zlomil klíč při odemykání dveří, stačí zavolat na naši pohotovstní linku. Ihned po zavolání k vám vyrážíme a náš zámečník v případě Prahy 9 bude u vás ve většině případů do 20 minut. Jiné části prahy obsluhujeme s dojezdovým časem jen o něco málo delším. Navíc obsluhujeme i oblast prahy-Východ a ani zde na nás nebudete čekat více, než 60 minut. Hlavní je, abyste se nepokoušeli otevřít dveře sami, mohli byste poškodit jak zámek či kování, tak samotný povrch dveří. Naši zámečníci jsou profesionálové a dokáží vám dveře otevřít bez jejich poškození.

Zámečnictví Praha 9 a zabezpečení objektů

Bezpečnost je pro každého z nás velmi důležitá, a naším cílem je předcházet situacím, kdy je ohrožena. Cílem zámečnictví Praha 9 je předcházet ohrožení vašeho majetku nebo přímo vaší osoby. Zabezpečení vlastního majetku nemusí být jednoduchá záležitost. Naše zámečnictví Praha 9 vám proto nabízí pomocnou ruku. Jsme odborníky v našem oboru, proto vám dokážeme poradit při vybrání a navržení konkrétního zabezpečení pro váš majetek. Jsme zkušení ve výběru a následné montáži mechanických zabezpečovacích prvků a to za dostupnou cenu. Důležitou skupinou našich zákazníků jsou bytová družstva, společenství vlastníků s bytovými domy a nutností mít správně vyřešené vtupní dveře do těchto objektů. Prakticky standardem jsou již v těchto vstupech instalované tzv. samozamykací zámky různých typů. Navržené komponenty dokážeme zajistit od certifikovaných dodavatelů a následně je správně nainstalovat, aby plnily svou funkci.

Výměna zámkové vložky

Další službou, kterou naše zámečnictví na Praze 9 běžně poskytuje, je výměna zámkové vložky. Na začátek je třeba vysvětlit, co vlastně myslíme termínem zámková vložka.Zámková vložka je ta část zámku, která vám umožňuje s ním manipulovat klíčem. Nejedná se tedy o celý mechanismus, kterým zamykáme dveře. Zámkových vložek existuje několik druhů, nejčastěji se ale používá cylindrická.Cylindrické vložky můžeme dále děliti podle úrovně zabezpečení, které poskytují. Podle toho rozlišujeme čtyřibezpečnostní třídy, kdy nejčastěji se používají třetí a čtvrtá. Pokud chcete vyšší úroveň zabezpečení, výměna vložky je jednou z cest. Měla by být ovšem provedena profesionálem, aby správně plnila svou funkci.Pokud chcete objednat výměnu vložky od profesionálů, volejte Zámečnictví Praha 9.

Výměna zámku na Praze 9

Pokud máte zájem o výměnu vašeho starého zámku za nový, i to pro vás naše zámečnictví Praha 9 dokáže zařídit. Zámky musí být taktéž, stejně jako i jiná bezpečnostní technika a hardware certifikované. Jsou to i přes svou jednoduchost důležité prvky vašich dveří a mají též svou životnost. opět rozdělit do čtyř tříd podle bezpečnosti. Přestože existuje několik druhů zámků, u dveří je dnes nejčastěji používán zámek zadlabací, jehož důležitou součástí je výše zmíněná cylindrická vložka.

Pokud je vaším cílem zvýšení bezpečnosti, i výměna zámku může rozhodně pomoci. Je ovšem třeba zvolit zámek od vhodného a renomovaného dodavatele, a jeho instalaci svěřit profesionálům, aby se zámek nestal snadnou obětí zlodějů díky neodborné instalaci.

Bezpečnostní kování

Posledním bezpečnostním prvkem, který by každé dveře měly mít, je bezpečnostní kování. Jeho hlavním účelem je ochrana cylindrické vložky, potažmo zámku před napadením. Pokud máte na vašich dveřích obyčejné štítové, či rozetové kování s možností demontáže z venkovní strany, jdete nezvaným návštěvníkům naproti. Bezpečnostní kování lze odstranit pouze z vnitřní strany dveří, takže se riziko tohoto typu útoku silně minimalizuje. Zároveň je správné bezpečnostní kování vyrobeno z dostatečně odolných materiálů, aby odolalo i hrubějším pokusům zlodějů o násilné vniknutí do vašeho majetku.Zámečnictví na Praha 9 vám dokáže zajistit to nejlepší bezpečnostní kování od certifikovaných dodavatelů. Naši zámečníci vám bezpečnostní kování nainstalují rychle a odborně, takže se na něj budete moci spolehnout.