Naše zámečnictví

Co vás v článku o zámečnictví čeká?

V tomto článku vám dnes sdělím něco málo o tom, jak a proč funguje naše zámečnictví, na co se specializujeme, co děláme rádi, co naopak ne a proč. Přiblížíme vám pohled z druhé strany, který nemáte možnost jako zákazníci našeho zámečnictví zažít. Dnes a denně totiž zažíváme situace a dostáváme od vás otázky, které ukazují, že v mnoha případech má laická veřejnost velmi zkreslené představy o našem povolání a vším, co je s ním spojené. Možná vám tímto osvětlíme spoustu otázek, upřesníme mnoho nepřesností, nebo přímo omylů.

 

Naše zámečnictví Bezpečnostní zámek je vždy potřebný.

 

Proč vlastně zámečnictví?

K této činnosti jsme se s mým kolegou dostali před cca 7-8 lety vlastně čirou náhodou a na počátku vzniku našeho zámečnictví nonstop bylo hodně nadšení, ne příliš zkušeností a chuť se realizovat v oboru, který se jevil jako hodně zajímavý a pestrý. Něco jsme od tohoto oboru zámečnictví čekali, něco jsme znali z doslechu a něco jsme se měli teprve dozvědět. Jako prakticky ve všech oborech lidské činnosti bylo na začátku naší zámečnické činnosti málo zkušeností a sami jsme byli zvědavi, co nás vlastně u takového zámečnictví v terénu čeká.

Rozsah prací je opravdu pestrý.

Naše představy o zámečnictví v terénu se hned po započetí naší činnosti ukázaly jako ne zcela správné a nějakou dobu jsme museli naší nabídku a reakce na poptávku prací optimalizovat, abychom byli pro naše zákazníky dostatečně čitelní a naopak nepřicházeli o zákazníky, kteří šikovné zámečníky pro jejich dveře, či zámky potřebovali. Toto se nám myslím již dostatečně podařilo stabilizovat a mohu říct, že v současné době každý zákazník ve velmi krátké době návštěvy našeho webu, či při osobním telefonickém kontaktu zjistí, zda jsme ti praví pro jeho potřebu.

Co vlastně naše zámečnictví umí realizovat?

Za těch několik let naší činnosti jsme se vyprofilovali do specialistů na nouzové otevírání zabouchnutých dveří všeho druhu, naše zámečnictví se nezalekne ani dveří zamčených, při ztrátě klíčů, v situacích, kdy si klíč ve vložce zlomíte, nebo jen prostě dveře samotné nejdou otevřít jako vždy. Také máme mnoho desítek spokojených zákazníků, kterým jsme z důvodu nefunkčnosti, nebo při ztrátě klíčů, či z důvodu zvýšení bezpečnosti instalovali novou zámkovou vložku. Taktéž je pro nás již prakticky denním chlebem opravy dveří a zámků po násilném vloupání, nebo úpravách pro zvýšení samotné bezpečnosti. Nedílnou částí zákazníků našeho zámečnictví jsou též bytové domy, společenství bytových jednotek, bytová družstva a podobně. Pro tyto subjekty máme připravený partnerský program, který tak optimalizuje jak časovou, tak i finanční náročnost našich zámečnických zásahů u těchto zákazníků.

Jak vidíte, je toho mnoho, co dokážeme, netvrdíme, že umíme všechno, ale to co děláme, děláme vždy profesionálně. Budeme rádi, pokud se v budoucnu rozhodnete v případě potřeby pro naše zámečnictví a budeme vás moci přesvědčit o našich schopnostech.