Výměna Zámku: cena a další informace

Výměna zámku cena

Výměna zámku a jaká je cena ? Tuto otázku dostáváme od našich zákazníků několikrát do týdne.Je zcela jasné, že vás zákazníky zajímá hlavně cena výměny zámku a proto vám na ní níže odpovíme.Nelze zcela přesně říct, jaká je cena výměny zámku, protože rozhoduje mnoho dalších faktorů, jako je délka zámku, bezpečnostní třída zámku, další vybavení zámku a také samotná značka zámku.Nicméně v případě našeho zámečnictví se dá říct, že odpověď na váš vyhledávací dotaz „výměna zámku cena“ je ta, že se pohybuje od 690,-Kč za standardní zámek/vložku do obyčejných dveří a na druhé straně v případě špičkových zámků za ně zaplatíte až několik tisíc korun. Cena se skládá vždy z ceny za výjezd technika, samotnou výměnu zámku, či vložky a také z ceny vybraného zámku, či vložky a tedy cena za náš výjezd a práci je v takovém případě 1290,-Kč. Toto je také samozřejmě uvedeno v našem ceníku. Celková cena za výměnu zámku, tedy ta cena, kterou zaplatíte začíná od 1980,-Kč. Tato cena je platná v době vzniku tohoto příspěvku, tedy raději se ještě mrkněte do našeho ceníku, nebo nám zavolejte.

 

Výměna zámku-cena. Je to opravdu to nejdůležitější ?

Výměna zámku a cena za tento úkon se může leckomu zdát příliš drahá. Z našich zkušeností vám však můžeme zcela zodpovědně sdělit, že i taková na první pohled jednoduchá práce dokáže pěkně potrápit. I my jako profesionálové známe ze své praxe případy, kdy se z pouhé výměny zámku stala práce na několik desítek minut. Při výměně zámku záleží na stavu dveřních komponentů stávajících dveří a jejich součástí, vhodném výběru zámku, či vložky a také na její délce. Málokdo například ví, že různí výrobci volí pro své výrobky různou délku zámků a ty se pak liší třeba jen o jeden milimetr. A právě ten pouhý jeden milimetr pak může být rozhodujícím faktem pro úspěšnost celé akce výměny zámku. Může být jednoduchou záležitostí pro zkušené ruce, ale také prací na desítky minut, v určitých výjimečných případech. V některých okamžicích může přijít z různých důvodů čas, kdy je výměna zámku nezbytnou záležitostí pro bezpečnost vašeho domova, bytu, domu, či firmy nebo podniku. Tato důležitá práce jednoduššího charakteru může být klíčem k udržení vašeho majetku v bezpečí a zajištění klidu a bezpečnosti pro vás a vaše blízké.

Co je to zámek a co vložka ?

Toto téma je pro nás evergreen. Dnes a denně se potkáváme s objednávkami vás, zákazníků, které znějí na nutnou výměnu zámku. Většinou se jedná o technicky správně nazvanou výměnu cylindrické vložky. O tom co je to zámek a co cylindrická vložka a to, jak spolu fungují, co mají společného a také něco málo z historie se můžete dočíst právě v tomto odkaze.Tedy pokud chcete realizovat výměnu zámku, nebo cylindrické vložky, doporučujeme toto konzultovat s někým, kdo je v tomto ohledu zkušeným. Ať už hodláte měnit zadlabací zámek, či cylindrickou vložku, tato činnost má svá pravidla a je dobré se jimi řídit. Pokud si nejste jisti a nemáte možnost porady před samotným nákupem, obraťte se na nejbližší zámečnictví. Pokud se nechcete s takovou výměnu zámku, nebo vložky sami zabývat, existuje elegantní řešení, jak se tomu vyhnout. Stačí jen zavolat naší linku a dozvíte se potřebné informace důležité pro výměnu samotnou a to za předpokladu, že si v našem zámečnictví objednáte službu výměny, včetně dodání bezpečnostního zámku tzv. na klíč. V tomto případě tedy doslova.

Proč Výměna Zámku?

Výměna zámku může být vyvolána různými okolnostmi. Od nejběžnějších důvodů kterými jsou např. ztráta klíčů, poškození zámků, podezření na držení klíče neoprávněnou osobou až po jen neméně důležitou výměnu z důvodu modernizace a udržení kvality. Bez ohledu na důvod je důležité provést výměnu zámku co nejdříve.Je ale zapotřebí vybrat správnou bezpečnostní třídu takového zámku a také jeho vybavenost. Není problém utratit za bezpečnostní zámek několik tisíc a poté zjisti, že jsme nekoupili vhodný typ, či délku.Proto je dobré se poradit s odborníkem – zámkařem. Například v našem případě vám vybereme ten správný zámek v závislosti na bezpečnostní úrovni vašich dveří, vašich požadavcích a ve správné délce. Více o bezpečnostních zámcích se dozvíte zde.

Výměna Zámku: Práce pro Profesionály

Skor vždy je vhodné nechat výměnu zámku provést zkušenými profesionály. Je to z toho důvodu, protože dnes vyráběné dveře a nejenom ty dokáží i takovou v zásadě jednoduchou výměnu zámku okořenit různými technickými požadavky.Ty pak jednoduchou býměnu zámku, či vložky promění v poměrně náročný úkon i pro profesionály. Tato práce vyžaduje dovednosti a znalosti, které mohou být mimo možnosti a dovednosti běžných domácích opravářů, či údržbářů. Profesionální zámečníci našeho zámečnictví  mají odborné znalosti a nástroje, které jsou nezbytné pro bezproblémovou a profesionální výměnu zámku.

Jako zámečníci také můžeme poskytnout cenné rady ohledně nejlepšího typu zámku pro vaše konkrétní potřeby. Mohou vám pomoci vybrat zámek, který bude splňovat bezpečnostní normy a přizpůsobí se vašemu interiéru a vytvoří s vašimi dveřmi funkční součást.

Na závěr

Výměna zámku je nejen o fyzické bezpečnosti, ale také o pocitu klidu, že jste pro vaše prostory ať už je to byt, či firma udělaly z hlediska zabezpečení vše podstatné. Vědomí, že váš dům nebo obchod je chráněn před neoprávněným vniknutím, vám může poskytnout klid a jistotu. To je důležité pro vaše pohodlí a pohodu. Při výběru správného zámku je důležité vyhledat ten nejvhodnější z pohledu bezpečnostní vybavenosti. Je také neméně podstatné brát v potaz  cenu zámku a také fakt, zda je certifikován v dané bezpečnostní třídě. My důvěřujeme zámkům, neboli cylindrickým vložkám rakouského výrobce Evva. Vyberte si zde ten správný zámek pro vás. Jsou zde uvedeny ty nejdůležitější informace a to včetně ceny zámku.Pro výměnu zámku volejte linku pražského zámečníka.