Zámky pro družstva a firmy

Jste majitelem bytového domu, či předsedou SVJ, či bytového družstva ? Pak jistě velmi často řešíte různé malé, či větší problémy se zlomenými, či ztracenými klíčy nájemníků, poruchami zámků a dveří, vloupání do domů, či pokusy o ně a mnoho dalšího.

Právě pro vás je tu naše zámečnictví nonstop ! Rádi pro vás zajistíme a vyřešíme všechny výše uvedené problémy a mnohem více. Jsme specialisté na dveřní techniku a zabezpečení již několik let, máme mnoho zkušeností z tohoto oboru a jsme schopni plně uspokojit vaše přání ať už pohotovostního rázu, či například zadáním v oblasti klíčového hospodářství, nebo instalací zabezpečovací techniky a dveřního příslušenství.

Jsme pro vás schopni zajistit : realizace systémů generálního klíče v provedení renomovaného rakouského výrobce Evva, instalace tzv. samozamykacích zámků ve variantách mechanických i elektromechanických, montáže dveřních samozavíračů, dodatečného zabezpečení vstupních dveří, výrobu většího počtu klíčů pro většinu používaných cylindrických vložek, přestavby vložek na stejný klíč a mnoho dalšího.

Naší předností je rychlost zpracování zakázek, možnost využití pohotovostní služby při neodkladných závadách a to vše nabízíme v cenově přijatelné cenové hladině.

Pokud chcete spolupracovat s profesionály a hodláte využít zámečnických a zabezpečovacích služeb,nebo se jen chcete dozvědět více,  kontaktujte nás na naší lince 773 254 581 !

zámky družstva