Nejlepší zámečnictví – nonstop služby v Praze

Zámečník poskytuje svým zákazníkům široké spektrum služeb, které sahá od velmi klasického otevírání zabouchnutých dveří, po méně známé služby, o kterých si povíme více v tomto textu.

Naše zámečnictví se soustředí na klienty z celé Prahy i částí Středočeského kraje. Nejsme vázání na určitou kamennou prodejnu, naše služby poskytujeme přímo v domácnostech a prostorech našich klientů.

Proto provozujeme nonstop telefonní linku, na které si můžete objednat rychlý zásah v případě závažného problému, i služby, které nevyžadují okamžitý příjezd. Naše zámečnictví funguje nonstop každý den v týdnu, proto se můžete spolehnout, že zde budeme vždy pro vás.

Pojďme se nyní ve větším detailu podívat na služby, které vám můžeme poskytnout:

6 základních druhů služeb

Veškeré služby, které naše zámečnictví poskytuje, můžeme shrnout do šesti skupin. Jedná se konkrétně o tyto:

  • Komplexní bezpečnostní poradenství
  • Výměna zámkových vložek
  • Výměna celých zámků
  • Instalace bezpečnostního kování
  • Otevírání zabouchnutých dveří

Pojďme se nyní podívat na každou z těchto oblastí podrobněji.

Bezpečnostní konzultace

Naši zámečníci jsou experty v oblasti zabezpečovacích systémů, a proto vám dokáží v této oblasti připravit řešení přímo na míru vašim potřebám.

Pokud se vám bude návrh zamlouvat, rovnou zařídíme objednání potřebných komponentů spolu s jejich instalací.

Výměna zámkových vložek

Pokud je vaším cílem zvýšit zabezpečení vašeho majetku, výměna vložky je rozhodně jednou z možných cest. Vložka je ta část zámku, která nám umožňuje s celým mechanismem pohybovat pomocí klíče.

V dnešní době se nejčastěji používají vložky cylindrické. Každé vložka může být zařazena do specifické třídy, která nám udává, jakou ochranu proti vloupání poskytuje. Pokud máte tedy vložku s nižší třídou, její výměna může navýšit bezpečnost vašich dveří.

Naše zámečnictví provozuje nonstop linku, na které si můžete výměnu vaší vložky vždy objednat.

Výměna celého zámku

Se zámky to funguje podobně jako s vložkami. Opět je můžeme rozdělit podle ochrany, kterou poskytují. Zároveň je třeba říct, že nejčastěji používaným zámkem je dnes ten zadlabací, ale je klidně možné se setkat se zámky mnohem staršími, zejména u trezorů a různých truhel.
Podobně existují mnohem modernější zámky, které více pracují s elektronikou a magnetismem. Naše zámečnictví si samozřejmě poradí i s opravou a instalací těchto druhů zámků, ale je vysoká pravděpodobnost, že budete potřebovat spíše opravu, otevření nebo výměnu zámku klasického. Tuto službu vám samozřejmě naše zámečnictví nonstop poskytuje.

Další úroveň ochrany – bezpečnostní kování

I ten sebelepší zámek je zbytečný, pokud ho zloději mohou rozmontovat díky tomu, že odstraní kování. Abyste předešli tomuto jevu, je třeba vybavit vaše dveře bezpečnostním kováním. Naše zámečnictví se specializuje na zaměření a následnou instalaci bezpečnostního kování, aby vaše dveře byly skutečně v bezpečí.

Pokud je vaše stávající bezpečnostní kování poškozeno, dokážeme vám ho velmi rychle opravit.

Otevření zabouchnutých dveří

Pokud se z nějakého důvodu ocitnete před zavřenými dveřmi, bez možnosti se dostat do vlastního domu, nepanikařte, a zavolejte na naší nonstop linku. My k vám okamžitě vyšleme zámečníka, který pro vás dveře otevře bez toho, že by je poškodil.

Nepokoušejte se dveře otevřít sami, pokud je poškodíte, oprava vás pravděpodobně vyjde na daleko vyšší částku, než by vás stál výjezd zámečníka.