Zámečnictví Praha 1 – rychlá pomoc a kvalitní služby

Všichni toužíme po bezpečnosti. Ať už jste podnikatel a potřebujete mít provozovnu zajištěnou proti vloupání, či pouze chcete v noci klidně spát, protože víte, že se k vám domů nikdo nedostane. A většinou naše bezpečnost začíná výběrem zámku a kování u dveří.

Úloha zámečníka bývá často redukována na otevírání zabouchnutých dveří. A přestože je to velmi důležitá součást jeho práce, profesionál vám může nabídnout mnohem více. Pojďme se teď podívat na to, jaké služby můžete od našich zámečníků očekávat.

Naše zámečnictví působí v celé Praze, takže jsme vám schopni poskytnout kvalitní služby i v jejím srdci. Pokud jste tedy jedním z jejích 30 tisíc obyvatel, naše zámečnictví na Praze 1 je zde přesně pro vás.

Služby našeho zámečnictví na Praze 1

Naši zámečnicí vám mohou poskytnout širokou škálu služeb, souvisejících se zámky nebo zabezpečením dveří. Konkrétně se jedná o tyto:

Otevření zabouchnutých dveří

Může se to stát i vám. Chvíle nepozornosti, a vlivem průvanu, případně kvůli klíči zlomenému v zámku se ocitnete mimo domov před zabouchnutými dveřmi. Není třeba panikařit, naše zámečnictví zákazníkům na Praze 1 dokáže rychle a profesionálně otevřít zabouchnuté dveře.
Ať už je problém jakýkoliv, naši zámečníci si s ním poradí. Dojezdový čas je velmi dobrý, dveře dokážeme otevřít bez jejich poškození. Nepokoušejte se tedy dveře otevřít sami a obraťte se na profesionály.

Výměna zámkové vložky

Cylindrická vložka je jednou z nejdůležitějších součástí zámku. V Čechách je rozšířená mylná představa, že vložka je celý zámek, což není pravda. Vložka pouze umožňuje pomocí klíče se zámkem manipulovat.
Bezpečnostní vložky jsou certifikované a dají se rozdělit do šesti tříd podle zabezpečení. Pro běžné využití v domácnostech a menších firmách se používají pouze první čtyři, přičemž první dvě třídy nenabízejí prakticky žádné zabezpečení.
Pokud tedy uvažujete o pořízení vyššího zabezpečení pro vaše dveře, výměna vložky je jednou z cest. Aby byla vložka správně instalovaná jak z funkčního, tak z bezpečnostního hlediska, je lepší se obrátit na profesionály.

Výměna celého zámku

Zámek je v základě mechanické zařízení, díky kterému můžeme odemykat nebo zamykat dveře či cokoliv jiného. V dnešní době jsou nejvíce používané zámky zadlabací.
Zámků je ovšem mnohem více druhů, a každý z nich má své využití. Podobně jako jiné bezpečnostní komponenty jsou řazeny do tříd. Pokud uvažujete o výměně zámku, naši zámečníci vám dokáží odborně poradit a provést vás celým procesem výměny zámku.
Naše zámečnictví na Praze 1 instaluje pouze zámky, které jsou pouze od ověřených a renomovaných společností, takže se můžete spolehnout na jejich kvalitu.

Instalace bezpečnostního kování

Poslední součástí zabezpečení dveří je tzv. bezpečnostní kování. Primární rozdíl mezi kováním bezpečnostním a tím klasickým je ten, že bezpečnostní kování nelze odmontovat z venkovní strany dveří. Zloději je tak nemohou využít k vloupání do vaší nemovitosti.
Bezpečnostní kování by mělo být samozřejmostí u těch dveří, které jsou vystaveny venkovnímu prostoru, jelikož u nich je větší riziko pokusu o vloupání. Bezpečnostní kování musí být správně nainstalováno, a pokud se chcete spolehnout i na jeho funkčnost, mělo by být certifikováno.
Je možné si pořídit výrobek necertifikovaný, ale je zde riziko selhání. Naše zámečnictví na Praze 1 nabízí pro zákazníky odborné poradenství a instalaci bezpečnostního kování, tak aby správně plnilo svůj úkol.

Služby pro podnikatele a družstva

Bezpečnost je důležitá i pro podnikatele a družstva. Ať už jste tedy živnostník či firma nebo předseda bytového družstva na Praze 1, naše zámečnictví vám dokáže zajistit kvalitní služby. Zabezpečení provozoven či uložišť dokumentů z důvodu GDPR, dále pak velkoobjemové zakázky pro majitele bytových domů a členů bytových družstev. Vaše podnikání bude v bezpečí díky našim profesionálním zámečníkům.

Bezpečnostní poradenství pro zákazníky na Praze 1

Naši zámečníci jsou odborníky na všechny oblasti, které se týkají bezpečnosti a správného provedení zámků, vložek či bezpečnostního kování. Ať už je vaše situace jakákoliv, dokážeme vám vytvořit zabezpečení na míru. Neposkytujeme pouze samotnou instalaci bezpečnostních prvků, ale pomůžeme vám i s jejich výběrem.