Rychlost a kvalita – zámečnictví na Praze 10

Zámečník vám může poskytnout širokou paletu služeb, ale přesto bývá jeho role redukována na pouhé otevírání zabouchnutých dveří. Jak si ukážeme v tomto článku, není to jediná ani hlavní oblast činnosti většiny zámečníků.

Ať už jste hlava domácnosti, živnostník, družstvo či firma, zámečník vám pomůže zabezpečit váš movitý i nemovitý majetek tak, aby byl v bezpečí proti nezvaným návštěvníkům.

Naše zámečnictví na Praze 10 je vám k dispozici po celém území Prahy a části Středních Čech. Fungujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na naší telefonické lince, takže vám garantujeme rychlý dojezd v případě nutnosti.

Čím se zabýváme?

Naše zámečnictví na Praze 10 se specializuje na několik okruhů služeb, o kterých si teď povíme více. Jedná se zejména o:

  • Bezpečnostní poradenství
  • Výměna zámkové vložky
  • Výměna zámku
  • Bezpečnostní kování
  • Otevření zabouchnutých dveří

Bezpečnostní poradenství

Velmi důležitým úkolem, který každý z nás má, je správně zabezpečit náš movitý i nemovitý majetek, aby se nestal obětí šikovných zlodějů. Pro mnohé to může být velmi těžký úkol, a právě zde využijete služby našeho zámečnictví.

V bezpečnostních systémech se skvěle orientujeme, takže vám dokážeme navrhnout na míru takové zabezpečení, abyste se již nikdy nemuseli o váš majetek obávat.

Pokud tedy máte podezření, že je váš majetek špatně zabezpečen, neváhejte a obraťte se na naše zámečnictví. Pokud budete s našimi doporučeními spokojeni, dokážeme vám jednak zajistit potřební komponenty, ale zároveň je i správně nainstalovat.

Výměna zámkové vložky

První služba, která může výrazně zvýšit zabezpečení vašich dveří, je výměna zámkové vložky. Abyste věděli, o čem je řeč, jedná se o tu část zámku, která nám umožňuje s ním manipulovat klíčem. Ve většině dveří se v dnešní době používá vložka cylindrická.

Vložky můžeme dále dělit podle bezpečnosti do šesti tříd. Pro běžné uživatele jsou dostupné první čtyři třídy. Pokud tedy nemáte ve svých dveřích vložku tříd čtyři, je zde možnost posílit vaši ochranu pomocí výměny vložky.

Naše zámečnictví na Praze 10 vám dokáže zajistit jak odpovídající novou vložku, tak odbornou instalaci.

Nový zámek

Podobně jako v případě zámkových vložek, i výměna zámku může přispět k ochraně vašich dveří. Do většiny z nich se dnes používají zadlabací zámky, které fungují v kombinaci s výše zmíněnými cylindrickými vložkami.

Podobně jako u nich, i zde rozlišujeme šest bezpečnostních tříd. Čtvrtá třída pak běžným uživatelům nabízí nejvyšší možnou ochranu. Naše zámečnictví na Praze 10 vám dokáže zajistit jak zaměření správné velikosti zámku, tak jeho objednání od certifikovaného výrobce a následnou instalaci.

Výměna zámku tedy může představovat jednoduchou cestu k posílení ochrany vašeho majetku.

Bezpečnostní kování – k čemu to je?

Poslední prvek, na kterém záleží úspěch obou předchozích, je bezpečnostní kování. Jak vložka, tak celý zámek jsou k ničemu, pokud mají zloději možnost je celé rozmontovat. Pokud je nevybavíte bezpečnostním kováním, zloději to běžné jednoduše odstraní a zámek zlikvidují z venkovní strany dveří.

Úkolem bezpečnostního kování je tomuto zabránit. A existují dva způsoby, jak toho dosáhnout. Bezpečnostní kování lze odmontovat pouze z vnitřní strany dveří. Zlodějům proto zbývá pouze hrubá síla.

I na tuto možnost je bezpečnostní kování připraveno. Je vyrobeno z odolných materiálů, aby vydrželo i ty nejodhodlanější pokusy, jak skrz něj proniknout. Naše zámečnictví na Praze 10 vám bezpečnostní kování pro vaše dveře zajistí od první myšlenky po konečnou instalaci.

Co se zabouchnutými dveřmi?

Zabouchnuté dveře jsou sice nepříjemná situace, ale díky naší nonstop lince nebudete uvěznění mimo váš byt či dům nadlouho. Po celé Praze mají naši zámečníci dojezdový čas velmi příznivý, pohybuje se okolo 25 minut.

Neváhejte proto, a v případě zabouchnutých dveří se obraťte na náš telefon. Naše zámečnictví na Praze 10 vám garantuje bezproblémové otevření vašich dveří. Zároveň při celé proceduře nedojde k poškození vlastních dveří a vy tak můžete zámek ihned používat, jako by se nic nestalo.