To nejlepší zámečnictví na Praze 2

Dveře jsou nezpochybnitelnou součástí našich životů. Dávají nám jistotu bezpečí, po které toužíme všichni, ať už jsme třeba podnikatelé nebo jenom chceme vědět, že se do naší domácnosti nedostane někdo nepovolaný.

Dveře ovšem musí být správně vyrobeny a především zámek s kováním musí být kvalitní. A právě zde přichází do hry zámečník, přestože si ho lidé většinou představují jako někoho, kdo pouze otvírá zabouchnuté dveře. V tomto článku se podíváme na to, co všechno zámečník dokáže zařídit.

Naši zámečníci jsou k dispozici po celé Praze, takže i v městské části Praha 2 vám můžeme zajistit kvalitní služby. Pokud tedy patříte mezi jejích 50 tisíc obyvatel, naše zámečnictví na Praze 2 je zde pro vás 24 hodin denně.

Jaké služby poskytujeme?

Naše zámečnictví na Praze 2 nabízí širokou škálu služeb, které mohou naši zákazníci využít. Jedná se především o:

  • Výměna zámkové vložky
  • Výměna celého zámku
  • Instalace bezpečnostního kování
  • Otevření zabouchnutých dveří
  • Velkoobjemové zakázky pro podnikatele a družstva
  • Bezpečnostní poradenství

Zámková vložka a její výměna

V dnešní době se do zámků používají zejména cylindrické vložky. Často se setkáváme s mylnou představou, že vložka je vlastně celý zámek. To rozhodně není pravda. Vložka pouze umožňuje manipulaci se zámkem pomocí klíče.

Bezpečnostním vložkám je přidělena certifikace, podle které lze poznat, jakou úroveň zabezpečení poskytují. Pro běžné uživatele se používají první čtyři ze šesti tříd. Chcete-li tedy vyšší zabezpečení pro vaše dveře, výměna vložky je jeden způsob, jak toho dosáhnout.

Abyste si mohli být vaší vložkou jistí, je lepší se při instalaci obrátit na odborníky.

Výměna zámku

V dnešní době se nejčastěji využívají zadlabací zámky, ale zámků je samozřejmě více druhů. Stejně jako jiné komponenty, i zámky můžeme rozřadit do různých tříd podle zabezpečení, které nabízejí.

Výměnu zámku je třeba provést odborně, tak aby odolal případnému pokusu o vloupání. Amatérsky vyměněné zámky nenabízejí takovou ochranu, jakou by měly. Naši zámečníci dokáží zámek vyměnit rychle a odborně tak, aby byl váš majetek zajištěn.

Využíváme pouze zámky dodávané renomovanými výrobci, které získaly licenci prokazující kvalitu jejich výrobků.

Bezpečnostní kování – další vrstva ochrany

K pokusům o vloupání dochází bohužel všude. Proto naše zámečnictví na Praze 2 nabízí instalaci bezpečnostního kování na míru, abyste mohli snížit pravděpodobnost úspěšného vloupání do vaší nemovitosti.

Bezpečnostní kování v zásadě přidává další vrstvu ochrany k vašemu zámku. Oproti klasickému kování se liší v tom, že je nejde odstranit z venkovní strany dveří. Případní zloději se tak přes dveře nemohou dostat tak, že zámek jednoduše rozmontují.

Naše zámečnictví na Praze 2 nabízí odborné poradenství a instalaci bezpečnostního kování. Instalaci bezpečnostního kování provedeme tak, abyste si mohli být jistí jeho kvalitou.

Co se zabouchnutými dveřmi?

Stačí chvíli nedávat pozor a vlivem průvanu či kvůli zlomenému klíči zůstanete vězet před zavřenými dveřmi bez způsobu jak se dostat dovnitř. V tuto chvíli přichází na scénu zámečník. Nemusíte vůbec panikařit, naše zámečnictví na Praze 2 provozuje 24 hodin denně pohotovost, která vám zaručí, že vaše dveře nezůstanou zabouchnuté dlouho.

Naši zámečníci jsou profesionálové, a proto si poradí s jakýmkoliv problémem. Dojezdový čas je velmi příznivý, dveře budou otevřeny bez jejich poškození. Především je důležité, abyste se dveře nepokoušeli otevřít sami, mohli byste je poškodit či zámek úplně zničit.

Zabezpečení pro podnikatele a družstva na Praze 2

Pokud podnikáte či jste předsedou bytového družstva, naše zámečnictví se dokáže postarat i o zakázky většího objemu, které můžete zadat. Ať už potřebujete vyměnit větší množství zámků či instalovat bezpečnostní kování, dokážeme to pro vás zajistit za příznivou cenu.

Podnikatelům také pomůžeme se vyrovnat s bezpečnostními požadavky, které na ně klade GDPR.

Bezpečnostní poradenství

Naši zámečnici jsou experty ve svém oboru, a proto dokáží navrhnout zabezpečení veškerého movitého či nemovitého majetku. Pokud si nevíte rady s tím, jaký zámek vybrat, jakou úroveň zabezpečení potřebujete či s čímkoliv jiným, naši zámečnici vám rádi poradí a pomohou vám vybrat možnost, která je vhodná právě pro vás.