Kvalitní zámečnictví na Praze 3

Dveře jsou nejdůležitější součástí každé budovy. Dodávají nám pocit bezpečí a vědomí, že se našim blízkým ani našemu majetku nic nestane.

Aby dveře plnily svou funkci, musí být ovšem vyrobeny z kvalitních materiálů, a především zámek s kováním musí být správně instalován. A přesně v tuto chvíli přichází do hry zámečník.

Většina lidí si zámečníka představuje jako někoho, kdo vám pouze otevře zabouchnuté dveře. Jak se ale dozvíte v tomto textu, nic není vzdálenější od pravdy. Naše zámečnictví je vám k dispozici po celé Praze, takže i na Praze 3 vám dokážeme pomoci v případě nouze. Pokud patříte mezi obyvatele této městské části, naše zámečnictví na Praze 3 je pro vás k dispozici 24 hodin denně.

S čím vám můžeme pomoci?

Naši zámečníci poskytují na Praze 3 širokou škálu služeb. Zákazníci se tak mohou spolehnout na profesionální servis pokaždé, když nás kontaktují. Pomůžeme vám zejména s:

  • Zabouchnutými dveřmi
  • Výměnou zámkové vložky
  • Výměnou celého zámku
  • Instalací bezpečnostního kování
  • Bezpečnostním poradenstvím
  • Velkoobjemovými zakázkami pro podnikatele a družstva

Co se zabouchnutými dveřmi?

Stane se to velmi rychle. Stačí trochu průvanu či zlomený klíč a zůstanete vězet před zabouchnutými dveřmi. A přesně v tuto chvíli přichází na scénu zámečník. Nemusíte se bát, naše zámečnictví na Praze 3 má 24hodinovou pohotovost, takže vám dveře rychle otevřeme.

Dojezdový čas v Praze je v průměru 22 minut a naši specialisté si poradí téměř s jakýmkoliv zámkem. Dveře dokážeme otevřít bez jakéhokoliv poškození, ale je velmi důležité, abyste se je nepokoušeli otevřít sami. Mohli byste poškodit zámek nebo bezpečnostní kování.

Výměna zámkové vložky

Klasickou vložkou do zámku je ta, které říkáme cylindrická. Velmi častá je představa, že vložka znamená celý zámek. To rozhodně není pravda. Díky vložce pouze můžeme zámkem manipulovat pomocí klíče.

Vložky mají různé bezpečnostní třídy, podle kterých lze poznat, jakou úroveň zabezpečení vám poskytnou. Pro běžné uživatele jsou k dispozici první čtyři třídy. Máte-li tedy zájem o vylepšení zabezpečení vašich dveří, nová vložka je jeden způsob, jak toho dosáhnout.

Nový zámek

Nejčastějším druhem zámků, který se instaluje do dveří, je ten zadlabací. Samozřejmě se používají i jiné zámky, ale v mnohem menší míře. I zámky můžeme rozřadit podle zabezpečení, které uživatelům poskytují.

Zámek by měl být instalován odborníkem, aby v případě pokusu o vloupání odolal. Naši profesionálové dokáží zámek nainstalovat a případně vyměnit tak, aby vám poskytl maximální možnou ochranu.

Bezpečnostní kování – třetí část zabezpečení

Pokusy o vloupání se nevyhnou nikomu. Dalším způsobem, jak se proti nim ochránit, je správně instalované bezpečnostní kování.

Bezpečnostní kování představuje další vrstvu zabezpečení vašich dveří. Jeho účelem je zabránit zlodějům, aby k vloupání použili rozmontování zámku z venkovní strany dveří. Svůj úkol plní velmi dobře, proto by mělo být bezpečnostní kování součástí každých dveří, které vedou do venkovního prostoru.

Naše zámečnictví na Praze 3 proto nabízí profesionální instalaci bezpečnostního kování na míru.

Bezpečnostní poradenství od zámečníka

Naši zámečníci jsou experty ve všech oblastech zabezpečení dveří a objektů. Pokud potřebujete poradit se zabezpečením vašeho movitého nebo nemovitého majetku, dokážeme vám navrhnout řešení přímo na míru vaší situaci.

Výběr správné vložky, zámku či bezpečnostního kování odpovídající bezpečnostní třídy spolu s instalací je samozřejmostí.

Služby pro podnikatele a družstva

Naše zámečnictví na Praze 3 si dovede poradit i s velkoobjemovými zakázkami pro podnikatele a družstva. Pokud potřebujete zabezpečit vaši provozovnu, nebo vyměnit zámek u vchodových dveří bytového domu, dokážeme pro vás zařídit i zakázky tohoto druhu, vyžadující větší množství klíčů či dalších zámkových komponentů.