Co vám doporučuje zámečnictví Praha když

V dnešním článku se pozastavíme nad tématem nouzového otvírání dveří, jak lidé postupují v těchto situacích, co používají za nástroje, techniky a zda je vůbec vhodné jako laik, se do této činnosti pouštět.

Situaci kdy se vám zabouchnou dveře, či v nich zlomíte klíč, nebo prostě vaše dveře jen nejdou otevřít, jako vždy alespoň jednou za život zažije prakticky každý z nás. I statistiky našeho zámečnictví Praha toto potvrzují. V této situaci máte řešení na výběr a to v zásadě dvě a to : přivolání odborné pomoci zámečníka našeho zámečnictví Praha, nebo se do problému pustit svépomocí.

Pražský zámečník
Na tomto místě je zapotřebí si uvědomit, že tato činnost vyžaduje poměrně slušnou obeznámenost se zámky, cylindrickými vložkami, dveřmi, jejich činností, vybavením a funkcí. V případě, že těmito znalostmi neoplýváte, vám nemůžeme poradit nic jiného, než svěřit práci odborníkům. V případě, že se totiž pustíte do nouzového otevírání dveří bez této vybavenosti, rozhoduje o úspěchu, či opaku celé akce víceméně náhoda, či štěstí.

Z praxe našeho zámečnictví Praha vyplývá, že drtivá většina pokusů o laické otevření, či opravu zaseknutých, či zabouchnutých, nebo také zamčených dveří skončí fiaskem, následným přivoláním odborníka-zámečníka a většinou také odstranění problému ještě vyšperkovaného laikem bývá složitější a proto také nákladnější. V některých případech ani profesionál ze zámečnictví Praha již nemůže udělat s nastalou situací udělat nic sofistikovaného a není výjimkou, že napůl otevřené poškozené dveře může náš zámečník již jen vypáčit, či jinak silou otevřít. Bohužel zatím veškeré i těžké případy by z našich zkušeností bylo možné otevřít šetrněji, než provede laik v podobě třeba aktivního souseda, hodinového manžela, nebo pána od vedle, co umí všechno.

Také použití nástrojů v takovýchto případech bývá roztodivné a někdy se opravdu nestačíme divit, čím se lidé pokouší dveře otevřít. Jen namátkou mezi nimi byly : kladivo, stavební palice, pilka na železo, ramínko , mnoho šroubováků a samozřejmě nesmíme zapomenout na různé varianty páčidel.

Důrazně vás tedy musíme upozornit, že ať už je důvod jakýkoliv a vy se místo přivolání pomoci zámečníka rozhodnete postupovat v otvírání třeba zabouchnutých dveří sami, zřejmě se vám to nepovede a dveře si ještě navíc poškodíte. Na území Prahy jsme schopni být u vás do 30 minut a ceny výjezdů zámečnictví Praha začínají na 1000,- Kč. Opravdu je to cifra, kvůli které jste ochotni se pouštět na tenký led?