Jak otevřít zabouchnuté dveře

Stalo se to s největší pravděpodobností každému z nás. Jdete ven s odpadem nebo chcete převzít balík a najednou ze zabouchnou dveře. Na pomoc si raději zavolejte specialistu, který vám dveře otevře bez poškození zámku!

Při zabouchnutí dveří neztrácejte hlavu

Majitelé nemovitostí často při zabouchnutí dveří často panikaří. Pokud není v bytě zavřené malé dítě nebo nevaříte na plotně oběd, není potřeba podléhat panice. Se zabouchnutými dveřmi se pražský zámečník setkává dnes a denně, proto díky bohatým zkušenostem otevře i vaše dveře snadno a rychle.

Pražský zámečník vyjíždí čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu a to včetně svátků k nejrůznějším pohotovostem. Díky vlastnímu pohotovostnímu vozu a kvalitnímu nářadí, si hravě poradí i s bezpečnostními plastovými dveřmi, aniž by při otevření došlo k jejich poškození.

Například bezpečnostní plastové dveře nejsou pro kvalifikovaného pražského zámečníka žádným problémem, stejně tak, jako moderní hliníkové dveře nebo historické dřevěné dveře, které nesmí být vlivem mechanického otevření poničeny.

Zabouchnuté dveře

Pohotovost nonstop

Průvan si bohužel nevybírá hodinu, kdy vám dveře zabouchne. Proto se vám dveře mohou zabouchnout klidně ve dvě hodiny ráno. Nepokoušejte se v tuto hodinu dveře vypáčit nebo nějakým jiným způsobem otevřít. Při nejmenším na vás mohou sousedi zavolat policii, protože si vás spletou se zloději, v nejhorším případě mechanicky poškodíte vložku a budete muset celý bezpečnostní systém kompletně vyměnit. Opravdu málokdy se zabouchnuté dveře podaří otevřít samotnými majiteli a výměna poničeného zámku bude složitější.

Co potřebujete při otevření dveří

Pro otevření zabouchnutých dveří bude pražský zámečník potřebovat doklad prokazující to, že máte do bytu právo vstoupit. Když jste majiteli domu, tak občanský průkaz s trvalým pobytem na dané adrese. Jste-li nájemníky, zavolejte majiteli, který se dostaví na adresu, nebo zavolejte asistenci policie ČR.

Proč objednat zámečníka pro otevření vchodových dveří

Otevření zabouchnutých dveří provede pražský zámečník co nejšetrněji tak, aby nedošlo k prasknutí dveří nebo poničení vložky či celého zámku. Ne vždy se však povede otevřít vložku bez poničení zámku. Proto s sebou vždy vozíme v pohotovostním vozidle náhradní zámky, vložky a kování, které se běžně instalují do vchodových dveří na území České republiky. Díky tomu na místě rovnou vyměníme poškozené prvky. Pražský zámečník je vždy v pohotovosti na telefonním čísle a dorazí na místo kamkoli po Praze a jejím blízkém okolí do několika minut od vašeho zavolání.