Jak otevřít zabouchnuté dveře

Při zabouchnutí dveří neztrácejte hlavu

Zabouchnuté dveře a jejich otevření je pro nás takřka denní chléb. Majitelé nemovitostí často při zabouchnutí dveří často panikaří. Pokud není v bytě zavřené malé dítě nebo nevaříte na plotně oběd, není potřeba podléhat panice. Se zabouchnutými dveřmi se pražský zámečník setkává dnes a denně, proto díky bohatým zkušenostem otevře i vaše dveře snadno a rychle.Pražský zámečník vyjíždí čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu a to včetně svátků k nejrůznějším pohotovostem. Díky vlastnímu pohotovostnímu vozu a kvalitnímu nářadí, si hravě poradí i s bezpečnostními, profilovými hliníkovými, či plastovými dveřmi, aniž by při otevření došlo k jejich poškození.Například bezpečnostní plastové nejsou pro kvalifikovaného pražského zámečníka žádným problémem, stejně tak, jako moderní hliníkové dveře nebo historické dřevěné dveře, které nesmí být vlivem nouzového mechanického otevření poničeny.

Pražský zámečník vám s dveřmi pomůže

Zabouchnuté dveře – co teď ? Stalo se to s největší pravděpodobností každému z nás. Jdete ven s odpadem nebo chcete převzít balík a najednou ze zabouchnou dveře. Na pomoc si raději zavolejte specialistu, který vám dveře otevře bez poškození zámku! Průvan si bohužel nevybírá hodinu, nebo den, kdy vám dveře zabouchne. Výjimkou není tato událost ani v pozdních nočních hodinách. Nepokoušejte se v tuto hodinu dveře vypáčit nebo nějakým jiným způsobem otevřít. Přinejmenším na vás mohou sousedi zavolat policii, protože si vás spletou se zloději, v nejhorším případě mechanicky poškodíte vložku a budete muset celý bezpečnostní systém kompletně vyměnit. Opravdu málokdy se zabouchnuté dveře podaří otevřít samotnými majiteli a výměna poničeného zámku bude složitější.

Co potřebujete při otevření dveří

Pro otevření zabouchnutých dveří bude pražský zámečník potřebovat doklad prokazující to, že máte do bytu právo vstoupit. Když jste majiteli domu, tak občanský průkaz s trvalým pobytem na dané adrese. Jste-li nájemníky, zavolejte majiteli, který se dostaví na adresu, nebo zavolejte asistenci policie ČR.Možná vám tato povinnost jako zbytečné zdržení a obstrukce, ale tento postup je nadmíru důležitý. Bohužel jsme se v naší praxi již několikrát setkali s pokusy o neoprávněné otevření bytů a proto jsme v tomto ohledu velmi obezřetní. Otevření zabouchnutých dveří tedy neprovedeme jen tak někomu, bez řádného oprávnění.

Proč objednat zámečníka pro otevření vchodových dveří

Otevření zabouchnutých dveří provede pražský zámečník co nejšetrněji tak, aby nedošlo k žádnému zbytečnému poškození dveří, zámku, či vložky.Existuje ale jedna výjimka a tou jsou dveře se samozamykacími zámky, či jiné sofistikované systémy, kterými jsou již často vybaveny profilové dveře novější výroby. Potom musí přijít na řadu otevření zabouchnutých dveří destruktivní technikou a musíme odstranit či odvrtat cylindrickou vložku. Proto s sebou vždy vozíme v pohotovostním vozidle náhradní cylindrické vložky v těch nejběžnějších délkách a jsme tak schopni ihned provést výměnu zničeného komponentu za nový. Pražský zámečník je vždy v pohotovosti na telefonním čísle a dorazí na místo kamkoliv po Praze a jejím blízkém okolí do několika desítek minut od vašeho zavolání.