Jak vidí zabezpečení dveří zámečnictví Praha

Skutečnost v praxi

V současné době, kdy jsme prakticky každý den v terénu a vidíme a pracujeme s desítkami dveří měsíčně vám prostřednictvím tohoto článku můžeme vcelku fundovaně přiblížit, jaké jsou dnes typy používaných dveří v bytech, rodinných domech a komerčních prostorách a také jaké dveře ještě jsou k vidění v některých případech, kdy si na ně majitel jaksi zapomněl a jsou tak ponechány ve stejném stavu, v jakém byly před desítkami let uvedeny do provozu a to někdy i s původním osazením.

Zamečnická pohotovost

Typy dveří

Dveře dřevěné, papundeklové, protipožární, plastové, hliníkové, bezpečnostní, trezorové – tyto a další typy dveří jsou dnes k vidění při výjezdech našeho zámečnictví Praha. Některé jsou ještě pozůstatky z dob předrevolučních, další pak prvními pionýry let devadesátých, kdy se na našem trhu začaly objevovat první dveře, které se již daly nazývat bezpečnostní a samozřejmě nelze nevzpomenout dnešní bezpečnostní dveře vyráběné renomovanými firmami, které vyhovují náročným bezpečnostním normám a jsou komfortním řešením vstupu do bytů, domů a firem mnoha tisícovek Pražanů.

Odolnost a vybavení dveří

Je na každém majiteli, zda si chrání své obydlí dveřmi z ,,papundeklu‘‘, chatrným zámkem s obstarožní vložkou, nebo do svého zabezpečení investuje pár tisícovek, pořídí si dodatečné přídavné zabezpečení, které je na trhu v dostatečné nabídce, či sáhne rovnou k řešení nejdražšímu, ale bezesporu nejúčinnějšímu a to k realizaci dveří bezpečnostních. Míra zabezpečení ale mnohdy rozhoduje o tom, zda budou mít svůj byt nezabezpečený a tudíž pro nekalé živly bude hračkou přijít na nezvanou návštěvu, či zda bude majitel raději investovat, aby mohl použít heslo ,,můj dům, můj hrad‘‘ .Za naše zámečnictví Praha vám doporučujeme na vstupu do vašeho obydlí přehnaně nešetřit. Rozumná investice se jistě při případném napadení dveří vyplatí. Statistiky vykradených bytů jen za poslední roky v hlavním městě jsou alarmující a záleží jen na vás, jak se rozhodnete postupovat.

Rady a tipy na závěr

Nakonec vám přidáme pár rad a tipů na odstrašení případného napadení vašeho obydlí od různých ,,nenechavců‘‘ a zlodějů. Vaše dveře nenechávejte při odchodu pouze zabouchnuté, ale vždy je uzamkněte. Pokud máte na dveřích více zámků, zamkněte vždy všechny! Udržujte své dveře a vše na nich v plně funkčním stavu a relativní čistotě. Jste v domě poslední, kteří mají na dveřích jen jeden obyčejný zámek a ostatní partaje jsou na tom od pohledu lépe? Buďte si skoro jisti, že budete pro případného zloděje první na ráně. Zvažujete zda bytové dveře vylepšit , či ponechat ve stavu v jakém jsou a bydlíte v přízemí, či posledním patře ? Podle statistik jsou právě tato místa nejčastěji napadána při vloupáních. Závěrem vám za naše zámečnictví Praha přejeme, aby jste nikdy nemuseli řešit nesnáze s vykradeným bytem, či domem a tento článek vám byl pokud možno jistou inspirací při inovaci, nebo rovnou renovaci vstupu do vašeho obydlí.