Jak vyměňuje zámky zámečnictví Praha

V prakticky každých dveřích, které máte ve svém bytě, domě, či firmě je nedílnou výbavou cylindrická vložka, v Čechách nesprávně označována jako zámek. Správný termín je však cylindrická vložka. Tato zámková, nebo také cylindrická vložka slouží k ovládání samotného zadlabacího, nebo jiného zámku, tedy jedná se o zřejmě nejdůležitější část dveří. Naše zámečnictví Praha svým zákazníkům doporučuje, aby se rozhodně zajímali o typ, stav, bezpečnostní vybavení a třídu cylindrické vložky, kterou mají ve svých dveřích. Jedná se o nejvíc namáhanou a používanou součást každých dveřích a je proto věnovat zvýšenou pozornost v jakém stavu se daná vložka nachází, zda funguje správně a také jak je stará a jaké splňuje bezpečnostní nároky.

Zamečník Praha
Jelikož jak už jsme řekli, cylindrická vložka je srdcem každých dveří, pojďme se tedy nejdříve podívat na její patrně nejdůležitější parametr a to bezpečnost. Každá cylindrická vložka prodávaná jako bezpečnostní musí být řádně certifikována firmou pověřenou NBÚ (národní bezpečnostní úřad) .Takto osvědčená vložka prochází mnoha testováními na mechanickou odolnost a poté je zařazena do některé bezpečnostní třídy. Pokud vložku chceme nazývat bezpečnostní, zajímat by vás měly bezpečnostní třídy 3 a 4. Naše zámečnictví Praha z principu ani nenabízí vložky v nižší, než 3. bezpečnostní třídě, jelikož vložky v nižších třídách neposkytují prakticky žádné, nebo jen velmi malé zabezpečení. Naše zámečnictví Praha vám může díky dlouholeté praxi v prodeji a instalaci bezpečnostních vložek nabídnout jedny z nejlepších výrobků na českém trhu, díky nimž budou vaše dveře při výběru správné vložky odpovídajícím způsobem zabezpečeny. Jako nejlepší výrobky v poměru cena a kvalita se dlouhodobě osvědčují výrobky rakouské firmy Evva, která působí prakticky po celé Evropě. Naše zámečnictví Praha na území Prahy ročně prodá a instaluje stovky těchto vložek ve 3. i 4. bezpečnostní třídě.

Druhou potřebnou vlastností kvalitní bezpečnostní vložky je její odolnost v provozu, tedy faktor, který každého majitele, či uživatele těchto vložek musí velmi zajímat z ekonomického hlediska. K čemu by byla vysoce bezpečnostní vložka, pokud by ve dveřích vydržela fungovat jen pár měsíců, či let.

Proto pro vás naše zámečnictví Praha vybírá ty nejlepší výrobky z dlouhodobého hlediska, které vynikají kromě stupně zabezpečení i dlouhou odolností po mechanické stránce a naše prodejní a reklamační statistiky v tomto směru hovoří jasnou řečí a nemusíte se obávat, že s námi vyberete průměrný, nebo nekvalitní výrobek. Zajímá-li vás toto téma a plánujete v brzké době výměnu vložky, kontaktujte zámečnictví Praha a zbytek již nechte na nás, jistě vás přesvědčíme, že jste si vybrali správně.