Zámečník a jeho výjezd

Zámečník Praha je každý den připraven se všemi svými nástroji a přípravky na zavolání zákazníků v nouzi, kteří potřebují právě jeho služby. Držíme službu nonstop a to i o víkendech a svátcích, kdy většina běžných občanů užívá volna.

Objednávka zákazníka

Tu se ozve drnčení telefonu. Zámečník Praha okamžitě telefon zvedá, představuje se a ptá se volajícího, s čím mu může pomoc. Dobrý den, ozve se na druhé straně volající. Právě jsem si zabouchla dveře, mám tam zavřeného mého otce, který je nepohyblivý, můžete prosím rychle přijet a dostat mě k němu? Zámečník Praha si rychle píše adresu místa zásahu, jméno volajícího, taktéž jeho telefonní číslo a ihned spěchá do výjezdového vozu, aby byl co nejrychleji na místě.

Otevíraní dveří Praha

Příjezd na místo

Na místě, v tomto případě se jedná o ulici Za Valem, na Praze 4 je zámečník Praha za 26 minut a to není z Prahy 9 vůbec špatný čas. Kontaktuje zákaznici, paní přichází otevřít dveře do domu a nervózně vysvětluje, co a jak se přihodilo. Šla jsem si do schránky pro poštu, sice jsem si vzala druhé klíče, ale zapomněla jsem, že má druhé zastrčené z vnitřní strany dveří a teď nemohu dveře otevřít, klíč se nedá do zámku dostrčit! Půjde to nějak otevřít?

Otevření dveří Zámečník ihned připravuje potřebné nástroje k otevření dveří, mezitím zjišťuje, že se jedná o dveře bezpečnostní, tedy bude se jednat o zvýšenou obtížnost otevření, ale i tak je nutné dveře otevřít bez poškození, pokud možno. Zámečník Praha se pouští do práce, používá své osvědčení techniky a triky a po malé chvilce se ozve kýžené cvaknutí a dveře se jakoby zázrakem otevírají. Zákaznice skoro povyskočí radostí a spěchá se podívat dovnitř bytu, zda invalidní otec je v pořádku. Po zjištění, že je vše, jak má být ještě jednou děkuje za rychlý příjezd a profesionální práci při otevírání bytu.

Závěrem

Zámečník Praha tedy balí své nástroje, vypisuje daňový doklad pro zákaznici, ta platí požadovanou částku 1100,-Kč a s úsměvem přidává ještě stokorunu, prý za šikovnost. Zákaznice ještě obdrží vizitku, kdyby snad byly služby zámečníka ještě v budoucnu potřebné a také obdrží informaci, že si může nechat svou standardní cylindrickou vložku nechat vyměnit za speciálně upravenou tak, aby se do bytu dostala vždy, i když náhodou zapomene klíč zastrčený z druhé strany dveří. Zámečník děkuje, loučí se s zákaznicí a s přáním hezkého dne odjíždí zpět na základnu, aby čekal, co dalšího mu tento pracovní den přinese.