Zámečnická pohotovost – rychlá pomoc v případě nouze

Tato nepříjemná situace bohužel může potkat každého z nás. Chvíli nedáváte pozor, dveře se zavřou, a vy zůstanete stát mimo domov bez možnosti se dostat dovnitř.

Pro mnoho lidí je tento scénář opravdu strašidelný. Právě proto se naše zámečnictví zaměřuje mimo jiné i na tento druh zakázek. Přestože má zámečník mnoho jiných úkolů, otevírání zabouchnutých dveří vždy zůstane jedním z hlavních.

Právě proto provozujeme nonstop zámečnickou pohotovost, kam se můžete v případě nouze obrátit opravdu kdykoliv. V tomto článku si vysvětlíme, jak celá záležitost funguje, a zaměříme se na několik rad, které jsou důležité proto, aby vás zabouchnuté dveře stály co nejméně peněz i úsilí.

S čím vším se na zámečnickou pohotovost obrátit?

Existuje několik situací, kdy se vám bude zámečnická pohotovost opravdu hodit. Pojďme se nyní podívat na to, o jaké se jedná:

  • Nejpravděpodobnější je samozřejmě možnost, že jste domov opustili pouze na chvíli, a klíče si s sebou nevzali. A nejčastěji vlivem průvanu se vám dveře zavřely.
  • Další častá situace, ve které se můžete ocitnout, je zlomený klíč v zámku. Někdy stačí aplikovat příliš mnoho síly a klíč se opravdu zlomí. I v tuto chvíli se vyplatí zavolat zámečnickou pohotovost.
  • Poslední velmi častou možností je, že jste zamknuli dveře úmyslně, ale o klíče jste přišli.

V každé z těchto situací se vám může hodit pomoc zámečnické pohotovosti. A to se nemusíme vůbec bavit o dveřích do domu nebo bytu. To samé se vám může stát například u trezoru.

Ať už jste se tedy ocitli v jakékoliv z těchto situací, hlavně nepanikařte, a obraťte se na nás. Naši zámečníci vám rychle dveře otevřou, bez toho, že by došlo k jejich poškození.

Kde se na nás můžete obrátit?

Našim zákazníkům jsem k dispozici všude po Praze. Kromě samotné metropole jsme pak k dispozici i v regionech Praha Západ a Praha Východ, přestože spadají již do Středočeského kraje.
Naše linka funguje nepřetržitě, proto se na nás můžete obracet v kteroukoliv denní hodinu. Dojezdový čas pro naše zámečníky je ve většině případů okolo 25 minut, pokud se bavíme o Praze. Potřebujete-li našeho zámečníka ve vzdálenějších oblastech, může trvat příjezd i 45 minut.
Samotné otevření je hotové do několika minut, v případě těžšího zadání maximálně do půl hodiny. Celý proces bude proveden tak, aby za žádnou cenu nedošlo k poškození dveří.

Čemu se vyhnout?

Zabouchnuté dveře jistě představují stresovou situaci, ale je třeba nepanikařit, a rozhodně se nepokoušet dveře narychlo otevřít. To je téměř nejhorší způsob, jak na tuto situaci reagovat.
S velkou pravděpodobností se vám to nepovede, protože pokud by se vám to povedlo, vaše dveře byly již od počátku špatně zabezpečené. Hlavně je možné, že dveře poškodíte a následně budete muset řešit jejich opravu.
Naše zámečnická pohotovost je zde právě od toho, aby k ničemu takovému nedošlo. Pokud porovnáme cenu zásahu zámečníka s cenou opravy dveří, vždy vás vyjde levněji zavolat zámečníka a otevření vašich dveří vložit do rukou odborníka, který je otevře rychle a bez poškození.

Co dalšího od nás můžete čekat?

Naše zámečnictví se nezaměřuje pouze na otevírání dveří. Poskytujeme zákazníkům širokou paletu služeb, kterou mohou využít jak jednotlivci či celé domácnosti, tak družstva a podnikatelé. Pojďme se nyní podívat na to, co dalšího pro vás můžeme udělat:

  • Bezpečnostní poradenství – ochrana vlastního majetku je velmi komplexní záležitost. Proto naši zámečníci poskytují klientům komplexní poradenství v této oblasti. Dokážeme vám navrhnout řešení přesně podle vašich potřeb, a následně ho zrealizovat od nákupu potřebných komponentů, po jejich odbornou instalaci.
  • Nová zámková vložka – naši zámečníci vám dokáží vyměnit starou či poškozenou zámkovou vložku za novou, poskytující více ochrany
  • Nový zámek – podobně jako v případě zámkové vložky, i nový zámek vám dokážeme zaměřit, objednat a následně nainstalovat.
  • Nové bezpečnostní kování – to slouží jako hlavní ochrana vašeho zámku před zloději, kteří se mohou pokusit rozmontovat váš zámek z venkovní strany vašich dveří. Tomu má bezpečnostní kování zabránit. Musí proto být v tom nejlepším možném stavu. Naše zámečnictví vám zajistí opravu, či výběr a instalaci úplně nového kování, pokud takovým ještě nedisponujete.