Jak vyměnit rozbitou vložku u vchodových dveří snadno a rychle

Rozbila se vám u vchodových dveří vložka a potřebujete ji co nejrychleji a nejlevněji vyměnit? Poradíme vám, jak snadno opravit vložku u plastových i vchodových dveří i pokud máte bezpečnostní kování.

Kdy je dobré povolat na místo zámečníka

Přišli jste ke svým vchodovým dveřím a zjistili jste, že máte poničenou vložku, která bude s největší pravděpodobností vyžadovat kompletní výměnu? Pokud nejste odborníky v oboru zámečnictví, doporučujeme vám zavolat naše profesionály. Pražský zámečník vám pomůže vybrat nejlepší bezpečnostní vložku a zároveň vám ušetří možná i tisíce korun.

Jak vybrat nejlepší zámek pro vaše vchodové dveře

Velmi často se lidé mylně domnívají, že čím dražší koupí bezpečnostní vložku, tím více jsou chráněni před zloději. Bohužel opak je někdy pravdou. Jsme profesionální zámečníci s dlouholetou praxí a každý náš pražský zámečník dobře ví, že někdy bezpečnostní vložka zloděje přímo láká.

Proto doporučujeme zakoupit takovou vložku, kdy je chráněna bezpečnostním kováním, který chrání vložku proti vylomení. Avšak ani taková bezpečnostní vychytávka vás neochrání před zloději na sto procent. Sice nedojde k otevření dveří, ale může dojít k násilnému vypáčení. Pokud chcete svůj majetek ochránit co nejlépe, doporučujeme namontovat bezpečnostní závoru, která ochrání dveře před vypáčením.

Zamečnici

Proč se obrátit na profesionální zámečníky

Přišli jste do svého domu a zjistili jste, že jste ztratili klíče nebo vám někdo do vložky vložil cizí předmět a nemůžete se dostat do bytu? Nejjednodušší cesta, jak otevřít vchodové dveře, je objednání služeb zámečníka. Náš pražský zámečník vám rychle a jednoduše pomůže s opravou nebo kompletní výměnou vložky.

Potřebujete vyměnit vložku nebo celý zámek?

Pražský zámečník má velmi bohaté zkušenosti s mylným objednáním služeb. Lidé si často objednají výměnu vložky. Jaký je rozdíl mezi zámkem a vložkou? Zámek je celý mechanismus, který je umístěn uvnitř dveří v zadlabacím prostoru. Vložka je pouze to místo, do kterého zasouváte klíč. Většinou stačí vyměnit pouze vložku. V náročnějších případech pak musí přijít na řadu výměna celého zámku. Zda je potřeba vyměnit pouze vložku, nebo je třeba objednat výměnu celého zámku, vám poradí náš pražský zámečník přímo na místě po zhodnocení dané situace.

Proč objednat našeho zámečníka

Náš odborný pražský zámečník s praxí vám poradí s těmi nejmodernějšími postupy s ohledem na to, aby se nepoškodili ostatní části dveří. Pomůžeme vám tedy ušetřit i tisíce korun a oprava vložky u vchodových dveří nám nezabere více, než několik minut.

Nejčastěji používané vložky v České republice jsou od Firmy FAB. Ať už budete potřebovat otevřít dveře při ztrátě klíčů nebo budete potřebovat vyměnit poničenou vložku, náš pražský zámečník vám pomůže během několika minut od nahlášení problému.